Захист волосся від теплових пошкоджень

Якщо Ви використовуєте завивочку, праску для випрямлення волосся або фен для створення укладок, ймовірно, Вам потрібно змінити спосіб їх використання, щоб захистити волосся від ще більших теплових пошкоджень.

Зі зношенням, яке ці пристрої можуть спричинити навіть найсильнішому волоссю, Вам може знадобитись змінити спосіб укладання та догляду за волоссям, щоб захистити Ваші кучері від подальших пошкоджень.

Як це можна зробити?

    1. Праска для випрямлення волосся

Випрямлення волосся за допомогою праски стало більш популярним, і Ви не одні, якщо використовуєте її щоденно для отримання блискучого, рівного волосся або легких хвиль. Захистіть своє волосся від стресу та напруги гарячої праски за допомогою цих порад.

  • Знижуйте температуру. Поставте температуру на Вашій прасці як можна нижче, щоб зберегти блискучість і безпеку волосся. Експериментуйте, щоб знайти температуру, яка працює достатньо добре для рівняння волосся без пересушування його до хрухкості.
  • Інвестуйте в якість. Якщо Ви давно не оновлювали свою праску, розгляньте можливість оновлення. Ви будете вражені, наскільки ефективніші сучасні праски.
  • Ніколи не залишайте волосся без захисту. Кардинальний гріх при випрямленні волосся: відсутність захисту. Обережно нанесіть на волосся захисну олію або засіб для стайлінгу перед використанням праски і обов’язково дотримуйтесь всіх інструкцій, щоб гарантувати, що Ваше волосся отримує необхідний захист.

   2. Фен

Не жертвуйте Ваше волосся заради бездоганного укладання феном. Ось як зберегти здоров’я волосся, навіть коли температура включена:

  • Сушіть якнайменше. Якщо можете, дайте волоссю підсохнути природним шляхом перед завершенням сушіння феном, щоб захистити чутливі пасма.
  • Сушіть маленькими порціями. Менше означає краще, коли мова йде про використання фена. Замість того, щоб проходитися ним по кожному пасму знову і знову, сконцентруйте тепло на невеликих ділянках волосся протягом короткого часу.
  • Сушіть обережно. Інвестуйте в якісні інструменти та чудовий лосьйон для сушіння волосся, а потім користуйтеся ними.

   3. Завивка для волосся

Ті пухнасті кучері не були створені для опікування. Зберігайте Ваше волосся кучерявим і здоровим за допомогою цих порад:

  • Ніколи не завивайте вологе волосся. Переконайтеся, що Ваше волосся повністю сухе перед завиванням.
  • Не використовуйте високі температури для завивання. Експериментуйте з температурними режимами Вашої завивочки, щоб знайти м’яку температуру, яка підходить для Вашого волосся.
  • Практика робить майстра. Для волосся потрібно практика, щоб володіти майстерністю у використанні завивочки, тож тренуйтесь перед важливими заходами (без тепла), щоб Ви могли вміло користуватися завивкою, не жертвуючи Вашими локонами через теплову катастрофу в день побачення.

Дбайте про Ваше волосся та зберігайте його здоровим, дотримуючись порад з краси!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *