10 легких способів зупинити посушливість, яка руйнує Ваше кучеряве волосся

0

Щоб запобігти посушливості кучерявого волосся навіть у найвологіший день, Вам потрібно буде відмовитися від шкідливих продуктів для волосся і зобов’язатися до нової рутина.

Нижче наведено десять порад, які можуть допомогти Вам позбутися посушливості.

   1. Відмовтеся від спирту

Продукти для волосся, що містять спирт, можуть висушувати Ваше волосся і сприяти посушливості. На щастя, багато виробників засобів для догляду за волоссям випускають продукти без спирту.

   2. Ростіть волосся

Багато стилів кучерявого волосся виходять з-під контролю, коли волосся занадто коротке. Щоб уникнути посушливості волосся під час вологих літніх місяців, вирощуйте трохи волосся.

   3. Більше використовуйте кондиціонер

Використання глибокого засобу кондиціонування кожного разу під час прийняття душу не є обов’язковим, але Ви повинні залишати кондиціонер на волоссі принаймні три-п’ять хвилин. Цього достатньо для того, щоб інгредієнти Вашого кондиціонера проникли в Вашу шкіру голови та волокна волосся.

   4. Розчісуйте в душі

Щоб переконатися, що кожен пасмо пропитаний зволожуючим кондиціонером, використовуйте гребінець з широкими зубцями, щоб розподілити продукт по волоссю.

   5. Перейдіть на мікроволокно

Пропустіть ватні рушники і використовуйте рушник з мікроволокна, щоб ніжно висушити волосся. В разі потреби Ви також можете використовувати футболку з бавовни для висушування перед укладанням.

Пам’ятайте: ніколи не тертесь головою, що може збільшити посушливість.

   6. Спробуйте продукти з силіконом

Хоча деякі власниці кучерявого волосся гордо відмовляються від силікону при виборі засобів для догляду за волоссям, інші люблять, як силікон утримує вологу. Якщо Ви вирішите використовувати продукти з силіконом, переконайтеся, що Ви використовуєте їх обережно, щоб Ваше волосся не зважилося.

   7. Пропустіть шампунь

Замість постійного миття волосся спробуйте інші способи очищення волосся без мила. Сухий шампунь, миття лише кондиціонером та промивання волосся водою — це всі чудові альтернативи.

   8. Природна сушка

Якщо Ви розраховуєте на вологу волосся без посушливості, Вам може доведеться кожного ранку прокидатися трохи раніше. Природна сушка Ваших пасм також є одним з найкращих способів боротьби з посушливістю. Якщо Ви не можете повністю відмовитися від фену, спробуйте використовувати дифузор при низькій температурі, щоб захистити волосся від пошкоджень.

   9. Викиньте щітку для волосся

Щітки для волосся часто руйнують Ваші кучері, що призводить до посушливості. Замість розчісування волосся, укладайте волосся гребінцем, коли воно мокре, і уникайте будь-яких дотиків, коли воно висохне.

Якщо Ви все ж хочете укласти волосся вже сухим, спробуйте використовувати пальці та трохи води, щоб розділити пасма і сприяти більш гладким кучерям.

   10. Оберіть правильну стрижку

Незалежно від того, яка Ваша система догляду за волоссям, Вам все одно знадобиться гарна стрижка, щоб уникнути посушливості. Щоб знайти ідеального стиліста, шукайте салони, де є спеціалісти по кучерявому волоссю, та питайте поради у друзів.

Зупинити посушливість кучерявого волосся може здатися неможливим боєм, але за допомогою досліджень Ви, напевно, здобудете перемогу. Спробуйте стратегії, які допоможуть Вашому волоссю утримувати вологу і не переекспонуйте його, тоді Ви уникнете поганих днів з волоссям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *