Тижні моди


Недільні Лондонські тиждні моди: JW Anderson, який прославляє ностальгію

На останньому показі JW Anderson темою стала прославлення ностальгії, який був проведений дуже відповідно в переробленому макеті вікторіанського басейну, що...

Лондонский Тиждень Моди, найважливіша подія у галузі моди весна-літо 2024

Лондонський Тиждень Моди, що відкривається у п'ятницю ранком, обіцяє бути насиченим сезоном з великою кількістю нових талантів, показів від великих...

Кароліна Геррера : Краса, як сила над мостом Бруклін- Осінь-Зима 2024/2025 — Жіноча мода — США — Нью-Йорк

Тільки коли Ви подумали, що Ви здивуєтеся від усіх прогресивних незалежних брендів, які створюють колекції з повідомленнями, приходить Вес Гордон...

Puppets & Puppets створили запам’ятний день четвертого дня Нью-Йоркського тижня моди

Ранкове блакитне небо створило оптимістичний настрій для четвертого дня Нью-Йоркського тижня моди, як марафон показів продовжується. У розкладі дня були...

1 2

Запрошуємо вас у неймовірний світ тижнів моди, де кожна столиця відкриває перед вами свій унікальний стиль і гламур. Париж, Мілан, Лондон та Нью-Йорк — кожне з цих міст є епіцентром модних новинок, де представляються найактуальніші тренди сезону.

На тижнях моди ви зможете відкрити для себе дивовижний світ нових колекцій від відомих дизайнерів, які не припиняють дивувати своєю креативністю та майстерністю. Слідкуйте за найгарячішими новинами і дізнавайтеся першими про всі покази, які відбуваються в рамках цього великого модного дійства.

Сезон тижня моди в Мілані відзначається елегантністю італійського стилю, де кожен образ — це справжнє мистецтво. Тиждень моди в Парижі, з своєю романтичною атмосферою, не припиняє вражати світом своєю витонченістю та новаторством.

Не можна забути і про Лондон, де тиждень моди славиться своєю авангардністю та сміливими дизайнерськими рішеннями. А в Нью-Йорку ви зможете побачити, як виглядає справжній мелтінг-пот культур в одязі, адже саме тут зіштовхуються найрізноманітніші стилі та течії.

Будьте в курсі всіх актуальних новин та слідів тижнів моди, відкриваючи для себе головні тренди сезону від найкращих дизайнерів планети. Ми пропонуємо вам погрузити в атмосферу гламуру, естетики та високої моди, слідкуючи за основними подіями на найпопулярніших подіумах світу.

З нами ви завжди будете в курсі найголовніших подій модного світу, бо ми пропонуємо вам тільки актуальні новини та тренди з тижнів моди у світових столицях. Створюйте свій неперевершений стиль з найновішими тенденціями від провідних дизайнерів!