Кожен хоче мати здорові, блискучі волосся. Якщо Ваша коронна краса виглядає трохи гірше, ніж треба.

Ось 5 природних способів, якими Ви можете допомогти своїм волоссям повернутися до блискучої форми.

Оберігайте Ваше волосся

Тип, товщина і завиток Вашого волосся залежать від спадковості, але його стан залежить від Вашого раціону та того, як Ви про нього дбаєте. Наприклад, звичайні ліки та грубі комерційні засоби для волосся можуть пошкодити Ваші волосся. Для досягнення оптимального здоров’я та красивого блиску Ваше волосся потребує живлення зсередини.

  1. Живіть свої волосся, споживаючи здорову дієту, оскільки його стан залежить від внутрішнього стану Вашого організму. Дієта з достатнім рівнем вітамінів та мінералів — особливо кремнію, заліза, сірки, цинку, вітамінів групи В та вітаміну С — є важливою для гарного живлення волосся.
  2. Уникайте фенів, прасок для завивання та електричних нагрівних роликів, оскільки вони роблять волосся ламким. Замість цього, дозвольте Вашому волоссю природно висохнути.
  3. Захищайте Ваше волосся від природних елементів. Носіть сонячний капелюх влітку та шапку для плавання під час плавання, оскільки сонце, сіль та хлор пошкоджують Ваше волосся. Для додаткового захисту волосся втерті в кінці волосся трохи оливкової олії перед плаванням.
  4. Будьте обережні з ліками за рецептом. Антиконцептивні засоби, препарати для схуднення, ліки для щитоподібної залози, кортизон та антибіотики — лише деякі з ліків, які можуть спричинити ламкість і навіть випадіння волосся.
  5. Масажуйте Вашу голову для покращення здоров’я шкіри голови. Окрім щоденного розчісування, це найкраще, що Ви можете зробити для Вашого кровообігу. Використовуйте кінчики пальців та долонь, щоб помасажувати Вашу голову невеликими круговими рухами протягом трьох-п’яти хвилин щодня.

Мати красиве волосся потребує певних зусиль, але це не означає, що Вам потрібно поспішати до салону кожного тижня.

З простими, природними кроками, описаними вище, Ви будете на шляху до підтримки здорової голови волосся!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *