Клатч, або маленька чоловіча сумка, мала свій період слави, а потім неправомірно була забута. Проте сьогодні клатчі знову у тренді!

Такі моделі мають багато переваг:

 • стильний зовнішній вигляд;
 • компактні розміри;
 • зручність в користуванні;
 • лаконічний та водночас продуманий дизайн.

Клатч чудово вписуються в образ сучасного, ділового чоловіка і робить його гармонійним і завершеним.

    Основні особливості клатчів

 • Ці компактні чоловічі сумки призначені для носіння в руках.
 • Також є аксесуари з невеликою петлею, яка дозволяє носити їх на зап’ясті.

Незважаючи на компактні розміри, в цей аксесуар розміщюється все найнеобхідніше: гроші, ключі, права, окуляри та інше. Такі аксесуари підходять усім представникам сильної статі незалежно від віку та статусу.

Найчастіше клатчі виготовляються з натуральної шкіри. І це зовсім не дивно, адже цей матеріал має кілька неоспоримих переваг:

 • виглядає чудово;
 • довго зберігає свій зовнішній вигляд (навіть якщо на ній з’являються невеликі подряпини та потертості, вони не порушують загального враження, крім того, за бажанням їх можна замаскувати засобом для фарбування шкіри);
 • не боїться погодних умов (якщо раптом сумка промокла під сильним дощем або снігопадом, достатньо просто висушити її природним способом, наповнивши змятою папером для збереження форми).

Клатчі з натуральної шкіри — чудовий іміджевий аксесуар, який доповнює образ свого власника, підкреслює його смак та вміння обирати речі.

    З чим носять клатчі?

Загалом ці сумки досить універсальні і не надто вибагливі до одягу. Їх можна носити з різноманітними нарядами, такими як:

 1. Класичні костюми. Це найвигідніший варіант і клатч надає цьому образу солідності та робить його більш діловим і солідним.
 2. Повсякденний одяг. Клатчі непогано виглядають з джинсами, футболками, светрами, різними варіантами штанів. Образ виходить неспробованим та стильним.
 3. А от зі спортивними костюмами носити клатчі не рекомендується. Занадто високий ризик того, що у цьому випадку Ви будете нагадувати вибуховця з «лихих 90-х».

Багато залежить від виду аксесуара. Є такі моделі, які найкраще підходять до ділових костюмів (наприклад, схожі на маленькі портфелі), а є і такі, для яких найоптимальніший варіант — стильні повсякденні наряди.

До речі, стилісти радять не носити таку сумку під пахвою, кажучи про те, що це виглядає не найкращим чином.

    Якого кольору повинні бути клатчі?

Ви можете створити різнокольоровий ансамбль, в якому між собою будуть гармоніювати ремінь, клатч, взуття, або можете зовсім не приділяти цьому особливої уваги.

Сьогодні стилісти допускають різні варіанти кольору клатчів, все залежить від Вашого смаку, можливостей та уподобань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *