Як правильно підібрати гаманець

Щоб відповісти на це питання, варто розібратися, які взагалі існують гаманці! Гаманець — дуже зручний та популярний аксесуар. В цьому немає нічого дивного: кожен носить з собою гроші, різні картки (кредитні, дисконтні), візитки. І дуже зручно, якщо ці потрібні «дрібнички» не розкидані по всій сумці або рюкзаку, не розкидані по кишенях, а зібрані в одному місці.

Крім того, гаманець можна вважати аксесуаром статусу, який підкреслює смак його власника, його почуття стилю. Зазвичай саме такі аксесуари створюють весь образ. Тому до вибору гаманця потрібно підійти дуже обережно та відповідально.

    На що звернути увагу?

В першу чергу потрібно розібратися з поняттями. Іноді люди кажуть про те, що хочуть купити гаманець, маючи на увазі гаманець, і навпаки. У цілому ці поняття — синоніми, однак існує ряд відмінностей. Гаманець відрізняється більш компактними розмірами та стриманим дизайном, на відміну від гаманців, які можуть бути і великими, і малими, і лаконічними, і багато прикрашеними.

Отже, Вам потрібно саме гаманець, як правильно його вибрати?

Необхідно звернути увагу на наступні моменти

  1. Матеріал. Найкращий варіант — гаманець з натуральної шкіри. Цей матеріал відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, довговічністю, вироби з нього завжди виглядають стильно, модно та дорого. Крім того, шкіряні аксесуари не занадто вимогливі в догляді, а якщо на них і з’являються з часом потертості чи інші сліди експлуатації, вони не занадто їх псують.
  2. Якість виготовлення. Тут все зрозуміло. Рівні строчки, якісна фурнітура (якщо вона є, звичайно, адже є моделі і без неї), продуманий дизайн (щоб аксесуар був не тільки гарним, а й зручним у використанні). Це все легко проаналізувати, якщо ви придбаєте виріб у магазині й зможете своїми очима переконатися в усіх його достоїнствах і недоліках. Але як бути, якщо ви хочете придбати аксесуар онлайн? Для цього потрібно звернути увагу на наступний пункт.
  3. Чи має компанія-виробник відгуки від покупців і якою репутацією користується її продукція на ринку? Товари перевірених брендів відрізняються надійністю та гарантовано високою якістю. Це особливо важливо, якщо Ви купуєте гаманець онлайн і не можете оцінити його особисто.

    Який гаманець краще вибрати?

Існують моделі в одне, два або три складання. Очевидно, що гаманець в одне складання досить довгий і плоский, а в три — досить об’ємний, але компактний, з відділеннями і, можливо, кишенями (для карток, дрібниць і т. д.).

  • Якщо Ви частіше всього носите аксесуар у достатньо вмісткій сумці, вибирайте той, який сподобався зовнішньо та за функціоналом.
  • Гаманець в одне складання підійде тим, хто любить носити його в нагрудній кишені.
  • А компактні і в той же час досить вмісткі моделі в два або три складання — чудовий вибір для тих, хто час від часу носить данний аксесуар у кишені джинсів і курток.
  • Також багато в чому залежить від того, скільки всього Ви збираєтеся складати у гаманець.
  • Якщо це пара купюр і карток, то для Вас підійдуть найбільш компактні вироби.
  • У протилежному випадку краще віддати перевагу більш вмісткому гаманцю з кількома відділеннями і кишеньками.
  • Що стосується колірного рішення, то гаманці частіше всього робляться в стриманій гаммі. Це чорний, коричневий, сірий, сині відтінки. Такі аксесуари виглядають стримано, але в той же час солідно.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *