Сьогодні все більше представників сильної статі піклуються про свій зовнішній вигляд та імідж. І дуже часто образ формують не речі, а аксесуари. Звичайно, лише якісні, стильні та правильно підібрані!

Клатчі давно і міцно увійшли у моду для чоловіків. Це невеликі сумочки, які тримають у руці або на зап’ясті. Такі аксесуари не можна назвати дуже вмісткими, але їх призначення в цьому і не полягає.

   Що найчастіше тримають у клатчі?

  • Гроші, кредитні та дисконтні карти (можна просто так, можна у гаманці, хоча багато стилістів говорять про те, що гаманець і клатч не дуже гармонійно виглядають разом і краще, обираючи таку модель сумки, обійтись без гаманця, але в цілому це справа смаку).
  • Документи (паспорт, посвідчення водія).
  • Різні канцелярські приладдя.
  • Ключі, окуляри, інші необхідні дрібниці.
  • Крім того, у деякі моделі розміститься невелика книжка, щоденник або блокнот для записів.

   Чому саме клатч?

Деякі можуть задати питання про те, нащо потрібні клатчі, чи справді не можна обійтися звичайною сумкою. Можна, звичайно. Але клатч може стати прикрасою образу, зробити його більш діловим і солідним.

  • Він підходить усім: і молоді, і людям з віком.
  • Його можна поєднувати з різним одягом, від класичних костюмів до джинсів (не підходять, можливо, тільки спортивні костюми).
  • Клатчі компактні, тому не займають багато місця. Тому це чудовий вибір для шанувальників лаконічних аксесуарів.

Однак носити в одночас і клатч, і сумку більшого розміру, щоб точно все помістилося, не бажано, оскільки таке поєднання виглядає не дуже стильно.

    З якого матеріалу обрати клатч?

Найкращим варіантом вважається натуральна шкіра. Вона міцна, довго не втрачає свого зовнішнього вигляду, не боїться погодних умов і навіть не дуже обережної експлуатації (невеликі потертості зовсім не псують її).

Крім того, шкіряний клатч – це статусний аксесуар, який допоможе зробити весь образ гармонійним.

    Який клатч обрати?

Вибір аксесуара- не таке легке завдання, як може здатися. Незважаючи на те, що всі моделі трохи схожі між собою (через невеликий розмір та лаконічний дизайн), ряд відмінностей між ними все-таки є.

  • Клатчі у вигляді міні-портфеля – прекрасне рішення для ділової людини, яка віддає перевагу класичним костюмам. Вони більш вмісткі, тому в деяких випадках можуть бути практичнішими та зручнішими.
  • Клатчі з петелькою збоку підійдуть тим, хто більше любить непримусований стиль кежуал.

Отже, все залежить від Вашого смаку та уподобань. Просто обирайте ту модель, яка більше подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *