Манікюр — це одне з невеликих задоволень у житті: для деяких людей це невід’ємна частина їхньої рутиної краси, тоді як інші залишають його лише на дуже особливі випадки. Тож які види манікюру доступні, і як часто варто робити манікюр? Ось що Вам потрібно знати.

   Стандартний манікюр з лаком

Це класичний манікюр. Ви можете зробити його самостійно або обрати послуги салону, де чекає на Вас безліч варіантів кольорів.

  • Це найбільш бюджетний вид манікюру, але водночас найменш стійкий.
  • Стандартний манікюр з лаком тримається лише протягом трьох-п’яти днів, тому догляд за нігтями може займати багато часу, якщо Ви робите це самостійно. Перевага в самостійному манікюрі полягає в тому, що Ви можете змінювати колір в будь-який час.

  Наліпки на нігті

Використання наклейок на нігті (або стікерів) — це швидкий і простий спосіб прикрасити Ваші нігті.

  • Наклейки доступні в безлічі кольорів і візерунків, вони ідеально підходять для особливих випадків або для створення абсолютно оригінального дизайну нігтів.
  • Наклейки на нігтях можуть триматися довше, якщо на них додати захисний шар лаку для нігтів. Зазвичай частота манікюру становить від семи до десяти днів, в залежності від якості наклейок і того, наскільки добре вони приклеюються до нігтів.

  Акрилові нігті

Акрилові нігті — це чудовий вибір для всіх, хто хоче мати красиві нігті якомога довше, для невиліковних обгризачів нігтів або навіть для людей, які просто не мають часу на частий догляд за нігтями.

  • Перед нанесенням акрилових нігтів природні нігті особи чистяться і відшліфовуються.
  • Потім на нігтьове ложе накладається нарощення, яке забивається шарами акрилу.
  • На завершення штучні акрилові нігті формуються і фарбуються.

З часом штучні нігті виростають разом з Вашими природними, тому Вам доведеться повертатися в салон приблизно кожні три тижні, щоб заповнити проміжки.

  Гель-лак

Велика популярність в салонах краси зараз отримує гель-лак. Чому? Тому що гель тримається довше і зберігає свою блискучість до моменту видалення.

  • Спочатку наноситься базовий шар, за ним йдуть два шари кольору, після чого накладається завершальний захисний шар гелю.
  • Кожен шар висихає під УФ-або LED-лампою. Увесь цей процес виконується під уважним контролем професіоналів, навчених цьому виду манікюру.
  • Гель-лак тримається приблизно три тижні, в залежності від швидкості росту нігтів і того, що Ви робите руками.

Отже, тип манікюру, який Ви обираєте, залежить не лише від того, який результат Ви хочете отримати і скільки це коштує, але також і від того, як довго він протримається. Крім того, частота потреби у манікюрі залежить від кількох факторів, включаючи те, який догляд Ви бажаєте, швидкість росту Ваших нігтів і що Ви робите руками. Не соромтеся задавати багато питань своєму майстру з манікюру, щоб обрати правильний варіант для себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *