Перетворення нігтьового дизайну надзвичайно популярне серед жінок будь-якого віку. Штучні нігті дозволяють приховати природні дефекти в Ваших власних нігтях і надати їм додаткової міцності, виглядаючи чудово. Існує багато продуктів і технік, залежно від того, яких результатів Ви прагнете досягти, та стану Ваших нігтів. Ось що Вам потрібно знати про штучні нігтьові покриття.

   Який тип найкращий для Вас?

  • Смола та порошок. Якщо Ваші нігті перегризені, м’які або не мають життєвої сили, це ідеальне поєднання для Вас. На природний нігть наносяться попередньо сформований наконечник, а потім рідина смоли. Після цього нігть занурюється в акриловий порошок, і повітря висихає та затверджує його до чистого, рівного покриття відмінної якості. Однак, оскільки перед застосуванням акрилу природний нігть потрібно грубо полірувати та шліфувати, в процесі цього може бути завдано шкоду або ослаблено сам ніготь.
  • УФ-гель. Відносно нова техніка, УФ-гель зазвичай є улюбленою серед любителів манікюру. Вона створює нігть, який виглядає природно, блискуче і гнучке. Прозора рідина наноситься за допомогою пензлика та затверджується (або висвітлюється) ультрафіолетовими променями. Ця техніка особливо стійка та трохи простіша в застосуванні. Однак для неї потрібна велика точність та належне обладнання. Говорячи про обладнання, зараз на ринку існує кілька домашніх наборів, які включають лампу та лак.
  • Акрил та клей. Це найдавніший метод, і він має вже довідений доробок, що стосується міцності та довговічності. Акрил дуже популярний у наших сусідів на півдні, і він стає все більш популярним і тут. З точки зору мистецтва це надає кращий вибір і є трохи менш вартісним.
  • Штучні нігті з акрилу колись мали погану репутацію через те, що використані для їх прикріплення потужні клеї вважалися шкідливими. Сьогодні небезпечні клеї були заборонені в красивій індустрії, і зараз нігті можна наносити безпечно та ефективно.

Коли Ви більше не хочете їх мати

  • Штучні нігті, як правило, мають термін служби приблизно три тижні. Після цього настав час змінити або видалити їх.
  • Ось важлива порада: ніколи не видаляйте штучний нігть, намагаючись відірвати його або відірвати за допомогою чогось гострого. Це може зашкодити, або ще гірше, пошкодити ваш нігть і нігтьове ложе. Використовуйте засіб, який підходить для видалення штучних нігтів.

Користуйтесь цими порадами про штучні нігтьові покриття і насолоджуйтесь нігтьовим дизайном обраним тільки для Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *