Як французький манікюр став таким стильним

Рецепт французького манікюру простий: бежевий лак для нігтів, непрозорий білий лак і прозорий верхній покриття. Цей елегантний вигляд став стандартом у салонах краси по всьому світу. Яка таємниця його успіху? Простота, яка ніколи не виходить з моди.

Походження французького манікюру

Можливо, Вас здивує те, що французький манікюр — американське творіння. Створений у 1970-х роках, цей природний вигляд був призначений для голлівудських зірок, а потім швидко завоював серця всюди. Назва походить від «французького торкання», популярного модного виразу того часу, який мав за мету утримати у собі вишуканість і елегантність відомих паризьких дизайнерів.

Якщо Ви хочете експериментувати і створити цей вигляд самі, ось кроки, які Вам потрібно виконати:

  1. Підготуйте свої інструменти. Вам знадобиться:

  • Пилка для нігтів.
  • Прозорий лак для нігтів.
  • Непрозорий білий лак.
  • Нейтральний лак, який відповідає Вашому тону шкіри.
  • Наклейки для манікюру або клейкий папір (за бажанням).

 2. Сформуйте форму нігтів і відсуньте кутикулу. Нанесіть базовий шар прозорого лаку. Це допоможе іншим шарам лаку краще прилипати до нігтя і зробить Ваш манікюр тривалішим. Дайте висохнути.

 3. Наступний важливий етап, на якому Вам доведеться уважно сконцентруватися. Позначте кінець кожного нігтя білим лаком. Щоб допомогти тримати краї охайними, Ви можете використовувати спеціальні наклейки, продавані для цієї мети в косметичних прилавках, або скористатися невеликим шматком стрічки. Нехай білий лак висохне і видаліть наклейку.

 4. Нанесіть шар нейтрального лаку на всю поверхню нігтя. Це надасть Вашому манікюру більш охайний вигляд.

 5. Коли все повністю висохне, нанесіть прозоре верхнє покриття. Це важливо, якщо Ви хочете, щоб Ваш манікюр залишався недоторканим протягом більше ніж декілька годин.

Дотримуйте традиції

Протягом останніх років покази мод принесли нам кілька варіацій цього класичного вигляду. Ми бачили французький манікюр прикрашений кольоровими і двовимірними варіантами. І навіть існує обернений французький манікюр, який швидко набуває популярності. Як сама назва вказує, обернена версія передбачає фарбування нігтя обраним Вами кольором, а потім розфарбовування дна нігтя контрастним кольором у формі напівмісяця. Це створює чудовий футуристичний ефект.

Чи Ви є повільним повітрям, що любить обернений манікюр, чи пуританським із білими кінчиками, французький манікюр безсумнівно надає Вашим нігтям шматок вишуканості. Не дарма світ моди не відмовляється від цього вигляду.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *