Гарні нігті можуть бути не лише природженими. Насправді, штучні нігтьові пластини — це чудовий спосіб приховати слабкі, пошкоджені або ламкі нігті. Тепер Ви можете мати манікюр, про який завжди мріяли. Якщо Ви новачок у нанесенні штучних нігтьових пластин, спробуйте один з простіших наборів для нанесення пресованих пластин.

    Підготовка

  • Спочатку відсортуйте доступні форми і виберіть ту, яка підійде для кожного з Ваших нігтів. Можливо, знадобиться використати ніжку для формування пластин під розмір Вашого нігтя. Здувайте будь-який пил з нігтя.
  • Підготуйте свої власні нігті, витираючи будь-який лак або олії за допомогою засобу для зняття лаку з нігтів.
  • Обріжте і забрудніть нігті близько до кінчика пальця. Відштовхніть кутикули назад і трохи виполіруйте верхню частину свого нігтьового ложа.
  • Штучні нігтьові пластини краще прилипатимуть до трохи шорсткої поверхні. Не наносіть олію на кутикулу, оскільки це завадить клею. Переконайтеся, що руки та нігті повністю сухі.

Ви готові до нанесення. Ось ще кілька подробиць щодо того, як наносити штучні нігтьові пластини.

   Нанесення

  1. Спочатку нанесіть на свою домінуючу руку — якщо Ви правша, нанесіть на праву руку, оскільки штучні нігтьові пластини можуть перешкоджати вашій точності з менш домінуючою рукою.
  2. Додайте невелику краплю клею на основу Вашого нігтя і невелику краплю на зворотній стороні штучного нігтя, близько посередині. Коли ці дві частини зіткнуться, Ви будете мати клей, який триматиме нігтьову пластину в двох місцях. Переконайтеся, що нігть вирівняний, потім натисніть і утримуйте в позиції принаймні 10 секунд. Обережно використовуйте ватну паличку, щоб видалити будь-який клей, який виходить із-під нігтя. Спробуйте не вдаряти або не торкатися нігтя, коли Ви працюєте.
  3. Для клею на самоклеючих смужках відділіть підкладку і натисніть на свій нігть. Утримуйте протягом 10 секунд. Самоклеючі смужки триматимуться більш швидко, ніж клей.

Якщо клей потрапив на Ваші пальці, не хвилюйтеся. Замочіть шкіру в теплій милковій воді. Якщо це не допомагає, змочіть ватний тампон або паличку з відбілювачем для видалення лаку для нігтів на основі ацетону та замочіть область, поки клей не змито.

Не забудьте закрити кришку клею та зберігати вертикально, щоб він не висихав.

  Видалення

  1. Замочіть кожний нігть протягом кількох хвилин у засобі для зняття лаку для нігтів на основі ацетону. За допомогою манікюрного палички відділіть його від свого нігтьового ложа. Використовуйте полірувальний блок для видалення залишків клею. Штучні нігтьові пластини не можна використовувати знову, тому їх можна викинути.
  2. Більшість людей, особливо ті, у кого чутлива шкіра, вважають, що ацетон дуже сушить шкіру. Добре вимийте руки після видалення нігтьових пластин і нанесіть крем для рук або зволожувач, особливо звертаючи увагу на нігтьові ложа та кутикули. Продовжуйте використовувати зволожувач двічі на день, поки нігті не повернуться до норми.

Як тільки Ви вивчите, як наносити штучні нігтьові пластини, Ви зможете легко це робити в будь-який час для задоволення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *