Торгова марка Orient завоювала популярність серед покупців майже одразу після її створення в 1950 році. Компанія Orient зареєстрована в Японії та використовує власну технологію та заводські потужності для виготовлення годинників. Звідси досить логічно випливає висновок — цей бренд відомий у всьому світі уже не одне десятиліття. Але давайте докладніше розберемо таку бурхливу популярність цих годинників.

        Нова стратегія Orient

Раніше годинники Orient були доступні лише досить заможним людям. Проте, на щастя, з часом Orient розробила нову стратегію, завдяки якій з’явилася можливість випускати моделі доступного цінового сегменту. Так, конкуренція велика, але завдяки власному виробництву всіх деталей та високій якості, годинники Orient залишаються одним з лідерів світового годинникового ринку.

У простих годинниках і функціональних хронографах Orient використовуються японські кварцові механізми найвищої якості. Контроль якості виготовлюваних годинників дуже жорсткий, оскільки брак миттєво пошкодить репутації, яка створювалася десятиліттями.

Механічні годинники з автоматичним підзаводом або без нього також відзначаються вищою якістю не лише збірки годинників, а й якістю деталей, які використовуються для виробництва механізмів.

Усі корпуси годинників Orient виготовляються з нержавіючої сталі, латуні, титану і навіть золота. Скла часто сапфірові та мінеральні, стійкі до механічних пошкоджень.

Над дизайном годинників Orient працює велика команда найкращих спеціалістів. За багато років створено безліч колекцій, отже кожен клієнт може знайти для себе відповідну модель.

       Orient — відмінний вибір

Якщо потрібно описати годинники Orient в двох словах, то ними стануть якість і доступність. Вже понад 70 років цей бренд представляється зразком у своєму ціновому сегменті. Orient має власні виробничі потужності, технології та досвідних співробітників.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *