Компанія Orient зареєстрована в Японії і використовує для виробництва своїх годинників власні технології та комплектуючі. Звідси достатньо логічно випливає висновок про японське виробництво. Крім того, всі годинникові механізми для годинників виготовляються і збираються в Японії.

Крім механізмів та комплектуючих на заводі в Японії збираються і деякі годинники Orient. Вони орієнтовані виключно на внутрішній ринок і публічно з Японії не вивозяться. Також моделі з колекції Orient Star, Royal Orient виготовляються виключно в Японії.

        Лімітовані серії

На експорт виходять лімітовані моделі, які підходять до різних подій: “60-річчя фірми Orient”, “40-річчя механізму калібру 469”, група “STI” на честь перемоги команди Subaru у гонках та інше. Крім лімітованих версій в Японії виготовляються і спецсерії, такі як, весь M-FORCE і 300m diver SEL02001B, SEL02001M.

З середньоцінових годинників Orient, зібраних в Японії, слід відзначити модель SER1R00.

        Де виготовляють?

Годинники бренду Orient мають заводи, розташовані в таких країнах, як: Бразилія, Сінгапур, Японія і Китай. До Європи надходять годинники в основному, які були зібрані в Китаї.

Як знайти відмінність Orient японської збірки від азійської?

За артикулом: цілий артикул годинників японської збірки починається на літеру S. З кінця 2010 року Orient змінили першу літеру в артикулах годинників і тепер весь Orient азійської збірки починається на літеру F. Часто відбувається так, що магазини опускають першу літеру, і тому для 100% визначення потрібно дотримуватися наступного способу, про який ми зараз Вам розповімо.

За написом на кришці: на всіх годинниках японської збірки буде вибитий заголовок “Made in Japan”. На годинниках, які були зібрані в Китаї, не буде жодних вказівок про країну. Не буває того, щоб у однієї й тієї ж моделі були різні країни збірки.

За якістю збірки: РОЗБІЖНОСТІ НЕМАЄ — японці дуже уважно дотримуються ходу виробництва, тому вад немає майже. Крім того, механізми абсолютно всі японські. Відмінність полягає в тому, що в годинники “японської збірки” впроваджують подвійний механізм з ручним та автоматичним заводом, а в звичайні Orient — виключно автоматичний завод (виняток Orient з жіночим калібром).

Якщо необхідно описати годинники Orient у двох словах, то ними стануть якість і доступність. Вже понад 70 років цей бренд представляє собою зразок у своєму ціновому сегменті. Orient розпоряджається власними виробничими потужностями, технологіями, досвідченими працівниками. Їх виготовляють на заводах в Японії, Сінгапурі, Китаї і Бразилії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *