Хочете отримати масаж, але не впевнені, який вид вибрати? Щоб допомогти Вам визначитися, ось огляд ключових переваг і відмінностей між десятьма найпопулярнішими методами масажу.

     1. Шведський масаж

Шведський масаж найпопулярніший масаж вид масажу. Цей вид терапевтичного масажу ніжний, але також глибокий і бадьорюючий. Це безболісний спосіб розслабити тіло та полегшити біль у м’язах.

    2. Каліфорнійський масаж (сенсорний масаж)

Каліфорнійський масаж також дуже популярний і розслабляє тіло тривалий час. Рухи є плавними та заспокійливими. Це відмінний метод зменшення стресу. Рухи поєднують в собі гладження, замішування, тертя, трясіння та постукування.

    3. Шіацу

На відміну від розслаблюючих масажів, Шіацу передусім є терапевтичним масажем. Використовуючи вказівники, лікті та кулаки, практикуючий спрямовується на конкретні точки, застосовуючи різні ступені тиску. Це не тільки допомагає розгортати м’язові вузли, але і лікує захворювання, фокусуючись на важливих органах в організмі.

    4. Рефлексологія

Рефлексологія також діє на точки тиску. Техніка взаємодіє зі стратегічними точками, які називають рефлексними зонами. Кожна зона пов’язана з органом в організмі і використовується для полегшення конкретних проблем зі здоров’ям, включаючи хронічні мігрені та проблеми зі шлунком і легенями.

    5. Тайський масаж

Техніка Тайського масажу — це активний і динамічний підхід до масажу. Інспірований його (між іншими дисциплінами) метод надає кілька переваг: зменшує стрес, укріплює м’язи, підвищує гнучкість, полегшує напругу та багато іншого. Рухи поєднують в собі замішування, тиск і розтягування.

    6. Масаж гарячими каменями

Масаж гарячими каменями ніжний і заспокійливий. Вас масажують гарячими базальтовими каменями, покритими ефірними маслами. Камені розміщують на стратегічних точках тіла для обігріву м’язів. Ефект винятково розслабляючий.

    7. Спортивний масаж

Незважаючи на те, що може підказувати назва, цей тип масажу не лише для спортсменів. Він призначений для лікування та профілактики травм. Мета цього масажу не передусім розслаблення, але він все ж надає відчуття глибокого відпочинку.

    8. Масаж чотирьох рук

Масаж чотирьох рук виконується одночасно двома терапевтами і дуже заспокійливий та розслаблюючий. Він також сприяє кровообігу і чудово полегшує стрес.

    9. Пренатальний

Це масаж для майбутніх матерів. Вагітність викликає всілякі симптоми та умови в організмі, і вагітні жінки часто відчувають біль, втомленість та тривогу. Пренатальний масаж допоможе впоратися з усіма цими неприємними скаргами.

Пам’ятайте, що цей масаж слід уникати протягом перших трьох місяців вагітності.

    10. Сидячий масаж

Можливо, Ви вже насолоджувалися перевагами цього швидкого, але розслабленого масажу на своєму робочому місці. Це ідеальний масаж для робочого дня, оскільки він не лише зменшує стрес, але і 15-хвилинну сесію часто можна провести на обіді. З використанням спеціально розробленого масажного крісла терапевт розв’язує вузли та полегшує напругу в спині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *