Кожен тип масажу – від Шіацу до Гарячого Каменю – має конкретну мету. Дозвольте цьому зручному керівництву допомогти Вам отримати ідеальний день у спа та відчувати себе розслабленим та оновленим.

    Шведський

Легко найкраще введення в масаж, цей тип використовує довгі, плавні рухи і ступінь тиску, що підходить саме Вам – з маслом чи лосьйоном, які допомагають рухатися рукам по Вашій шкірі.

    Гарячий Камінь

Теплі, гладкі камені розміщуються на різних точках вирівнювання, щоб розігріти і розслабити м’язи. Камені також використовуються для ніжного масажу м’язів. Це відмінний вибір, якщо Вам не подобається великий тиск.

    Глибокий тиск

Масаж глибоких тканин долітає до основи Ваших м’язів і розслабляє їх за допомогою цільового, сильного тиску. Ви, ймовірно, будете відчувати біль протягом дня або двох після, але якщо у Вас є хронічні проблеми, переваги вищі за це.

    Шіацу

Зв’язуючись з точками акупунктури, Шіацу акцентує усунення напруги м’язів, поліпшення благополуччя організму та відновлення порядку в роботі органів за допомогою ритмічного тиску пальців у відповідних точках по всьому тілу.

    Тайський

Використовуючи багато з тих самих технік, що і Шіацу, тайський масаж також включає в себе розтягування та рухи для розслаблення напружених та болючих м’язів. Дуже помітною різницею є те, що він виконується на килимі на підлозі, а не на традиційному масажному столі.

    Ароматерапія

Додаючи потужний відчуття запаху, ароматерапія використовує ароматичні масла, які викликають різні реакції в організмі. Евкаліпт, м’ята та лаванда є загальними для цього типу масаж.

    Пренатальний

Очевидно, що призначений для майбутніх матерів, масаж для вагітних спеціально відповідає потребам тіла вагітної жінки. Запроектований для поліпшення сну, зменшення стресу тіла та покращення ефектів набряку, це чудовий спосіб розслабити тіло, яке працює наполегливо.

 

Цей базовий огляд показує види масажу та роботи з тілом, які широко практикуються, і може бути, що в Вашому регіоні доступні процедури, які тут не охоплені. Для повного списку кожного типу масажу перегляньте глосарій на веб-сайті  Асоціації робітників та масажистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *