Спокійний та корисний Тайський масаж- пояснення

0

Незалежно від того, чи це допомагає керувати напругою м’язів чи вирішувати важкі або негативні емоції, Тайський масаж, що заспокоює і поліпшує здоров’я, може бути тим, що Вам потрібно. Ось більше інформації про це стародавнє мистецтво.

Тайський масаж був створений буддійськими монахами і налічує понад 2,500 років. Це поєднання йоги, тай чі, медитації та традиційної індійської медицини, спрямоване на гармонізацію зв’язку розуму, тіла та духу, підвищуючи емоційну самосвідомість.

Серед іншого, він працює на енергетичних меридіанах та точках тиску по всьому тілу, схоже на акупунктуру та рефлексотерапію. Техніка Тайський масаж є дійсно динамічною. Ваше тіло буде оброблятися способами, на які воно може не бути звиклим, але враження вельми розслабляюче, тому немає чого боятися.

    Три основні характеристики Тайського масажу

  • Перше – це техніки допоміжного розтягування, позичені з конкретних йогівських поз. Розтягування відбувається за участю терапевта.
  • По-друге, є робота з енергією. Практикант використовує великий палець, пальці, ступні, руки та навіть лікті для активації точок тиску. Вони також масажують та маніпулюють руками та ногами, щоб охопити весь організм.
  • На завершення, є медитація. Це невід’ємна частина Тайського масажу. Це полягає в налаштованні на власну інтуїцію для культивування стану рефлексії. Медитація сприяє духовній відкритості, яка є необхідною для інтеграції всіх різних користей тайського масажу.

Тайський масаж виконується у лежачому положенні на матраці на підлозі в одязі. Одягайтеся комфортно в вільній одежі.

    Користь

  • Тайський масаж освіжає, покращує гнучкість хребта та знімає біль у спині.
  • Він також допомагає покращити кровообіг, видалити токсини та розслабити втомлені м’язи.
  • Техніка може допомогти у лікуванні хронічних головних болів, проблем з травленням, менструальних більшів, болей при артриті та безсоння.
  • На психологічному рівні він допомагає зменшити стрес, негативні емоції та тривогу, сприяючи відчуттю спокою і внутрішнього миру.
  • Це сприяє кращому розподілу енергії по всьому тілу та сприяє загальному відчуттю розслабленості та благополуччя.

     Побічні ефекти

  • Крім звичайних правил та вказівок з масажу, Тайський масаж не рекомендується людям з гемофілією, остеопорозом, втратою кісток, ревматоїдним артритом чи флебітом.

Якщо у Вас є сумніви або будь-які застереження, Ваш сімейний лікар, якого  можна запитати про ризики, які можуть бути специфічними для Вашого стану здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *