Легко підкреслити природну красу очей за допомогою ніжного підсвічування та тіней. Дотримуючись цих трьох кроків, Ви зможете створити ідеальний вигляд, чи то для вечірки з друзями, святкової вечірки або просто через те, що це додає Вам відчуття власної радісності.

    1. Почніть з олівця для очей

Використовуйте обраний Вами олівець або пензлик для очей, щоб обрамити свої очі. Почніть з зовнішніх куточків верхніх повік і працюйте в напрямку середини. Намагайтеся нанести якомога ближче до вій. Обведіть олівцем під очима, якомога ближче до вій, починаючи лише з середини і працюючи в напрямку зовнішньої сторони. Подрібніть цю лінію під очима ватним тампоном, щоб вона не була занадто різкою.

   2. Перейдіть до тіней для очей

Далі нанесіть базовий колір тіней, який майже відповідає Вашим повікам. Перетягніть базовий колір по повіці від внутрішньої сторони і до кісточок брів. Додайте трохи темніший відтінок лише на повіку, не дотягуючи до кісточок брів. Додайте найтемніший відтінок у складці верхньої повіки. Змішайте три відтінки один в одного, щоб створити ніжний ефект плавного переходу, використовуючи ватний тампон або губку для змішування. Нанесіть крапельку підсвічувача на кістку брів та змішайте з середини брів у зовнішньому напрямку. Освітліть очі, додавши крапельку підсвічувача в усередині кожного ока там, де зустрічаються верхня та нижня повіки.

   3. Завершіть макіяж за допомогою туші для вій

Туш для вій — це те, що додає останній штрих до Вашого вигляду. З Вашим піднятим вниз підборіддям і очима, що дивляться вгору, нанесіть туш на нижні вії кожного ока. Спочатку зніміть надлишок туші з щіточки. Дивіться вниз і нанесіть туш на верхні вії, розділяючи їх під час нанесення. Рухайте щіточкою в бік від коренів, потім в бік зовнішньої сторони, щоб вії розподілились. Туш для вій найкраще виглядає, коли наноситься тонкими шарами. Дайте кожному шару підсохнути перед нанесенням наступного. Якщо вії склеюються, розчешіть їх щіточкою для туші після того, як вони висохнуть.

 

Щоб отримати бажаний вигляд, важливо сидіти перед збільшувальним дзеркалом при хорошому освітленні і підготувати палітру: олівець для очей, три взаємодоповнюючі відтінки тіней, підсвічувач, пензлі та туш для вій. Із трохи часу та експериментів Ви швидко навчитеся досягати бажаного вигляду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *