Поради перед отриманням процедури з використанням Ботоксу

Перед тим як отримати Ботокс що варто врахувати? Ви розглядаєте вперше процедуру з використанням Ботоксу?

Ось кілька порад, про які варто подумати перед отриманням такого виду лікування.

   Що таке Ботокс?

Ботокс — це торгова назва токсину, що відомий як бактерія клостридіум ботулінум. Зазвичай використовується для косметичних цілей для лікування та запобігання ліній і зморшок. Зазвичай він вводиться у лоб, лінії мімічної міміки та навколо очей. Він запобігає скороченню м’язової області, блокуючи сигнал від нервів до м’язу. Зморшки стають м’якими і розслабленими.

  Процедура з використанням Ботоксу

Процедура з використанням Ботоксу також застосовується для зменшення надмірної пітливості, відомої як первинний гіпергідроз. Це наслідок перевищеної активності потових залоз на долонях, стопах та пахвах. Ботокс приєднується до нервів, які стимулюють потові залози, і діє як блокатор, подібно до того, як він працює з м’язами.

Важливо знати факти, якщо Ви розглядаєте можливість отримання процедури з використанням Ботоксу.

  • По-перше, Ботокс — це бактерія, і його слід вводити тільки кваліфікованими медичними фахівцями.
  • Вагітним чи годуючим груддю жінкам не слід отримувати Ботокс.
  • Не використовуйте Ботокс, якщо у Вас є нейрологічне захворювання.

Побічні ефекти Ботоксу включають тимчасові синці. У більш рідких випадках можуть бути головні болі та тимчасове опущення повік. Антиперспіранти або дезодоранти для пахв слід уникати протягом 24 годин після процедури з використанням Ботоксу, щоб уникнути негативних реакцій шкіри.

Додаткові поради щодо Ботоксу, які варто врахувати перед першим курсом лікування.

  Вибір лікаря

Під час консультаційного періоду кваліфікований медичний фахівець повинен обговорити Ваші мотиви для отримання Ботоксу, щоб визначити, чи Ви є хорошим кандидатом. Вони повинні бути щирі з Вами стосовно того, до чого може допомогти Ботокс — наприклад, зморшки від ультрафіолетового впливу або гравітації не відповідатимуть на Ботокс. Деякі зморшки краще лікуються наповнювачами, а не Ботоксом.

Медичний фахівець повинен знати Вашу медичну історію, алергії, поточні проблеми зі здоров’ям, а також будь-які ліки, включаючи вітаміни та трав’яні добавки, які Ви приймаєте.

  Перед прийомом

Приблизно за тиждень до Вашого прийому слід припинити прийом безрецептурних препаратів, що розріджують кров, таких як аспірин або ібупрофен, а також будь-яких трав’яних добавок, таких як вітамін Е, женьшень або гінкго білоба.

  Після прийому

Пам’ятайте, що невелике кровотеча чи синці — це лише тимчасове явище. Уникайте тертя області введення препарату протягом перших двох днів, але сприяйте поширенню Ботоксу по м’язах. Це можна зробити, перебільшуючи вирази обличчя протягом першої години. Не займайтеся фізичними вправами або не лягайте протягом перших чотирьох годин після прийому, щоб запобігти поширенню Ботоксу туди, де він не повинен потрапляти.

  Будьте терплячими

Для того щоб побачити результати від Ботоксу, може знадобитися кілька днів або кілька тижнів, тому не впадайте у відчай, якщо Ви не побачите миттєвого успіху. Повторні процедури слід проводити лише після того, як ефект починає зникають — приблизно через три місяці.

Ботокс як косметична процедура має багато переваг, які можуть підвищити Вашу самооцінку. Переконайтеся, що Ви вивчили цю інформацію перед тим, як робити крок — це може врятувати Ваше обличчя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *