Рекомендації щодо боротьби з втратою волосся

0

Людство завжди стикалося з проблемою втрати волосся. Але вперше в історії існують ряд ефективних методів лікування.

Ось декілька початкових дій, які можна вжити для боротьби з втратою волосся:

  • Пройти фізичне обстеження для виключення будь-яких основних медичних або психологічних порушень. Ліки, які сповільнюють темп втрати волосся і, в ідеалі, допомагають йому знову вирости. Зміни у способі життя для живлення Вашої шкіри голови і підтримання залишившогося волосся. Трансплантація волосся, плетіння або парики для досягнення більш швидких результатів. Інші ідеї для розгляду
  • Виберіть сміливий образ без волосся. Можливо, тепер більше ніж будь-коли раніше, гладко поголена голова є модною і привабливою. Розгляньте можливість маскування. Коротка стрижка або шарувате волосся може приховати втончене волосся. Або інвестуйте у парик або штучне волосся. Подумайте про приєднання до групи підтримки. Не недооцінюйте психологічний вплив втрати волосся.
  • Проходьте регулярні медичні обстеження. Кілька досліджень показали, що чоловіки, які почали втрачати волосся у ранньому віці, мають більший ризик захворювання на серце. Вибирайте хірурга з урахуванням трансплантації волосся. Попросіть побачити щонайменше десяток різних фотографій до і після процедури. Отримайте список імен і номерів телефонів пацієнтів, на яких він працював. Та дізнайтеся про його репутацію серед інших лікарів.

Найпоширенішою причиною втрати волосся є чоловічя та жіночя лобкова алопеція, медично відома як андрогенетична алопеція.

Дотримання цих ефективних планів лікування допоможе зберегти контроль над ситуацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *