Рекомендації щодо боротьби з втратою волосся

0
Рекомендації щодо боротьби з втратою волосся

Людство завжди стикалося з проблемою втрати волосся. Але вперше в історії існують ряд ефективних методів лікування.

Ось декілька початкових дій, які можна вжити для боротьби з втратою волосся:

  • Пройти фізичне обстеження для виключення будь-яких основних медичних або психологічних порушень. Ліки, які сповільнюють темп втрати волосся і, в ідеалі, допомагають йому знову вирости. Зміни у способі життя для живлення Вашої шкіри голови і підтримання залишившогося волосся. Трансплантація волосся, плетіння або парики для досягнення більш швидких результатів. Інші ідеї для розгляду
  • Виберіть сміливий образ без волосся. Можливо, тепер більше ніж будь-коли раніше, гладко поголена голова є модною і привабливою. Розгляньте можливість маскування. Коротка стрижка або шарувате волосся може приховати втончене волосся. Або інвестуйте у парик або штучне волосся. Подумайте про приєднання до групи підтримки. Не недооцінюйте психологічний вплив втрати волосся.
  • Проходьте регулярні медичні обстеження. Кілька досліджень показали, що чоловіки, які почали втрачати волосся у ранньому віці, мають більший ризик захворювання на серце. Вибирайте хірурга з урахуванням трансплантації волосся. Попросіть побачити щонайменше десяток різних фотографій до і після процедури. Отримайте список імен і номерів телефонів пацієнтів, на яких він працював. Та дізнайтеся про його репутацію серед інших лікарів.

Найпоширенішою причиною втрати волосся є чоловічя та жіночя лобкова алопеція, медично відома як андрогенетична алопеція.

Дотримання цих ефективних планів лікування допоможе зберегти контроль над ситуацією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *