Правильний вибір чоловічої шкіряної сумки

Поради як шукати правильну шкіряну сумку або як правильно вибрати шкіряну сумку при покупці?

Презентабельна, стильна шкіряна сумка — давно вже не лише частина жіночого гардеробу. Такі аксесуари активно використовують і сучасні чоловіки.

   Що сприяло популяризації чоловічої сумки?

  • По-перше, зміни в модних чоловічих образах.
  • По-друге, вимоги до самого аксесуара. Було потрібно рішення, яке стало б більш легким, ніж портфель, більш вмістким, ніж саквояж, більш діловим, ніж рюкзак.
  • Підходящим варіантом, що задовольняв усі ці вимоги, виявилася сумка.

Але як вибрати аксесуар, щоб він був зручним і робив потрібне враження?

Правильно підібрана модель повинна відповідати трьом Вашим критеріям:

  1. стилю;
  2. віку;
  3. роду занять.

Сумки з натуральної шкіри такі як, молодіжний месенджер 20-річного студента малоймовірно підійде солідному 50-річному професору. А сумка на пояс, зручна для таксиста, буде абсолютно непридатною в гардеробі банківського службовця. Хоча є варіант, який можна назвати універсальним. Він підійде практично у кожному випадку. Це шкіряні сумки через плече.

   Шкіряні сумки через плече

  • Якщо боїтеся помилитися з вибором, зупиніться на декілька моделей , а потім на одній з них.
  • Завдяки тому, що для створення цих аксесуарів використано натуральний матеріал (шкіра), вони виглядають стильно, солідно, дорого.
  • Довгий регульований ремінець у такій сумці і кілька зовнішніх і внутрішніх кишень легко вирішують питання її комфортного носіння, переміщення документів, гаджетів, грошей, ключів і інших дрібниць.

Вироби через плече чудово поєднуються як з діловим стилем одягу, так і з кежуал, підходять і молоді, і людям середнього віку, і літнім. Їх можна брати на навчання, на роботу, на переговори, у подорож,та на відпочинок .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *