Ознайомтеся з брендовими гаманцями

Зараз Ви побачите цікавий список брендів, які можна купувати спокійно і без задуму. У них чудове все: і якість, і дизайн, і функціонал.

 • Desisan — турецька фірма, яка пропонує вироби з натуральної шкіри. Широкий асортимент, помірні ціни і цікавий дизайн обов’язково порадують чоловіків.
 • Canpellini — ще один учасник рейтингу. Ця компанія пропонує лише надійні та міцні гаманці. При цьому використовується шкіра вищого якості.
 • Grass — бренд, що спеціалізується на виробництві гаманців зі шкіри, причому не лише гладкої, але й з тисненням. Компанія славиться серйозним підходом до справи.
 • Level — бренд-мрія любителів виробів ручної роботи. Гладка високоякісна шкіра відрізняється товщиною і високою щільністю. Гаманці цього бренду ідеально підходять для молодого, впевненого чоловіка, який шукає хороший бумажник.
 • Visconti — компанія, яка ставить за мету втілити в своїх виробах справжню англійську якість. І, будьте впевнені, свою місію вона виконує. Гаманці цього бренду стильні, надійні та оригінальні.

Є ще чимало брендів, які заслуговують на те, щоб зацікавити нас. У будь-якому випадку іноді краще розкоштуватися (в прямому значенні викинути старий бумажник), щоб купити новий, якісний і довговічний гаманець.

У цьому сезоні модні експерти і дизайнери рекомендують нестаріючу класику — чорні та коричневі моделі. Але й яскраві, різнокольорові варіанти також допускаються. Щодо матеріалів можна сказати, що шкіра тримає лідерство. Хоча модними вважаються також гаманці з замші. Дизайнери пропонують і моделі з елементами полотна, меху, бархату.

І на останок, не можна не сказати про це: відкрийте гаманець і почніть витягувати з нього все зайве. Адже гаманець — це не пересувна станція, що зберігає Ваші речі і спогади. У нього є чітко визначена функція. Давайте швидко пробіжимося по списку того, чого тільки не має в гаманці, причому, незалежно від статі власника:

 • Готівка. Не носіть з собою свій місячний заробіток. Обмежтеся кількома купюрами. У кінці кінців, існує безготівковий розрахунок.
 • Документи. Ось їх краще носити з собою. Але достатньо одного екземпляра, наприклад, водійських прав.
 • Платіжні картки. Їх може «розмножитися» дуже багато. Але Вам буде достатньо одночасно носити з собою кредитку та зарплатну, наприклад.
 • Візитки. Гаманець і візитниця — це різні речі. Придбайте для цих корисних «прямокутників» окремий аксесуар.
 • Фотографії близьких можна залишити. Іноді вони виступають непоганими мотиваторами.
 • Знижкові карти. Це справжні «завойовники» гаманців. Якщо зберігати в бумажнику картки всіх магазинів міста, то… Загалом, краще залиште лише карту супермаркету, який недалеко від дому. А решту зберігайте в машині або при вхідній.
 • Презервативи. Так, це річ, яка може знадобитися. Просто пам’ятайте, що презерватив може пошкодитися в гаманці, а це небезпечно для здоров’я або наближає Вас до батьківства, питання — чи бажаного.
 • Чеки та інші папірці. Чеки, якщо вони потрібні, краще зберігати вдома. А от від різних записок, нагадувань і іншого краще позбавлятися. Ваш гаманець — не смітник, тут «живуть» гроші, а вони потребують до себе поваги.

Носіть якісні гаманці, уважно ставтеся до кожної деталі свого образу, адже саме за ними ховається успіх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *