Чоловічі шкіряні портфелі — один з основних атрибутів бізнес-людини. Вони відрізняються функціональністю, практичністю та естетикою.

    Що враховувати під час їх вибору?

Чоловічі портфелі були придумані приблизно у чотирнадцятому столітті. Їх використовували в основному люди, яким доводилося мати справу з великою кількістю важливих документів (банкіри, юристи). Спочатку портфелі були виключно чоловічими атрибутами. Ці речі коштували досить дорого, тому не рідко передавалися від батька до сина.

  • На сьогоднішній день ринок шкіряних виробів пропонує як чоловічі, так і жіночі моделі. Але більшість моделей виробляють для чоловіків. Жінки віддають перевагу невеличким елегантним портфельчикам з одним-двома відділеннями. А от шкіряні чоловічі портфелі представлені у більш широкому асортименті, вони більш вмісткі, великих розмірів і з більшою кількістю відділень.
  • Моделі зі шкіри відрізняються розмірами, кольором, матеріалом виготовлення, наповненістю та обробкою. Кольори шкіряних портфелів для чоловіків бувають найрізноманітнішими. В основному це природні відтінки: чорний, коричневий, темно-зелений. Така колірна гама обумовлена тим, що природні кольори найкраще гармонюють зі строгими бізнес-костюмами.
  • Класичним вважають чорний чоловічий шкіряний портфель, хоча все частіше зустрічаються портфелі, в пошиві яких використовувалась комбінація двох кольорів.

    Різноманіття вибору

Якісні шкіряні чоловічі портфелі недорого можна придбати у багатьох сучасних магазинах та інтернеті. Тут представлені моделі, для виготовлення яких використовувалась теляча і свиняча шкіра.

  • Великою популярністю користуються моделі, виготовлені з вінтажної шкіри (штучно старіє шкіра).
  • Для виготовлення більш дорогих моделей використовується шкіра ската або крокодила. Крім того, шкіряні портфелі відрізняються кількістю відділень, додатковими кишенями, вбудованими ключницями, наявністю відділень для мобільних телефонів та візитних карток.
  • Використання мобільних комп’ютерних пристроїв призвело до появи шкіряних портфелів з кишенею для ношення ноутбука або планшета, оскільки мобільні комп’ютери є на даному етапі невід’ємним атрибутом бізнес-людей.

Як бачите, Ви без проблем зможете придбати товар, який буде відповідати всім Вашим вимогам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *