Введення ботулінум-токсину, також відомого як Ботокс, зараз є найпопулярнішим нехірургічним косметичним заходом. Вони блокують скорочення м’язів, які спричиняють зморшки, зупиняючи зморшки в їх джерелі. Проте, перед проведенням процедури варто знати всі факти. Ось декілька, які можуть допомогти.

    1. Ботокс ефективний у зменшенні зморшок

Ін’єкції Ботоксу зменшують зморшки та лінії на обличчі протягом двох тижнів. Дві великі студії підтвердили, що ін’єкції Ботоксу покращують вигляд ліній занепокоєності або зморшок на лобі. Піковий ефект спостерігався через 30 днів після ін’єкції, коли 80 відсотків пацієнтів мали слабкі або жодні зморшки, намагаючись зробити сумне обличчя. Також були проведені дослідження, що показали ефективність Ботоксу при зморшках навколо очей («гусачих лапках»), зморшках на підборідді та шийних лініях. Результати зазвичай тримаються менше чотирьох місяців, після чого пацієнти потребують нових ін’єкцій. Однак з часом є кумулятивний ефект: люди, які регулярно отримують ін’єкції, можуть бачити триваліші результати. Найпоширенішими побічними ефектами є головний біль і тимчасовий вигляд того, що Ви не спали цілу ніч (спричинений опущенням верхнього повіка). Обидва ефекти зазвичай зменшуються після повторних процедур.

   2. Використання Ботоксу разом з колагеном працює краще

Більшість дерматологів та пластичних хірургів використовують або Ботокс, або колаген для лікування глибоких ліній та зморшок, однак вони можуть досягти кращих результатів, використовуючи обидва препарати, за останніми дослідженнями. Одне дослідження з 65 пацієнтами показало, що люди, які отримали комбіновану терапію, значно краще покращили стан зморшок на лобі, ніж ті, хто отримував або Ботокс, або колаген окремо. Крім того, через три місяці після ін’єкції, пацієнти, які отримували комбіновану терапію, зберігали кращі результати, ніж інші.

   3. Деякі люди набувають імунітет до Ботоксу

Це дуже, дуже рідко, але повторні процедури з використанням Ботоксу можуть призвести до того, що організм почне виробляти антитіла – білки, які визначають інші об’єкти, такі як Ботокс, як чужорідні та намагаються їх нейтралізувати. Це зменшує ефективність подальших процедур не лише для зморшок і ліній на лобі, але й для інших, не косметичних використань Ботоксу, таких як лікування надмірної пітливості під пахвами. Чим частіше ін’єкції та вища доза, тим більш ймовірно, що Ваш організм розвине антитіла.

Те, що Ботокс працює настільки добре, є причиною його великої популярності, але переконайтеся, що це підходить саме для Вас, перш ніж робити такі процедури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *