Не завжди необхідно йти до салону для манікюру, коли Ви можете досягти того ж самого результату в затишку власного дому, використовуючи речі з вашої кухні та аптечки. Ось як це зробити самостійно і зекономити.

    Для чистих нігтів

Якщо Вам потрібні нігті, як після відвідування салону, ось що Вам потрібно зробити:

  • Лише очищення: замочіть Ваші нігті на п’ять хвилин у мисці з теплою водою.
  • Відбілювання під час очищення: очистіть та відбіліть нігті, замочивши їх у 250 мілілітрах (одна чашка) теплої води та соку з половини лимона протягом п’яти хвилин, а потім потріть внутрішню сторону шкірки лимона по нігтях.

    Догляд за обрізками кутикули

Не треба купувати крем для кутикули.

  • Замість цього візьміть оливкову олію, мигдальну олію, дитячу олію, рослинне смаження чи навіть бальзам для губ. Якщо добре доглядати за кутикулою, це також запобігатиме заусенцям — це ознака того, що Ваші нігті та кутикула занадто сухі.
  • Під час масажування олії в кутикулу, також змастіть усі нігті. Немає розщеплень, немає ламких нігтів та менше шансів на дратівний заусенець у найближчому майбутньому.

    Миттєве поправлення лаку

Якщо є дефект  на покритому лаком пальці ?

  • Якщо Ви не можете правильно його відремонтувати, візьміть з сумочки олівець для губ або помаду та додайте колір на місце пошкодження.
  • Це не буде триматися довго, але має вистачити на тривалість обіду, вечері або кіно. Ви завжди можете знову нанести цей тимчасовий фікс у жіночій кімнаті.

    Швидка сушка мокрих нігтів

Ви запізнюєтеся на весілля друга, але Ваші нігті ще занадто мокрі від лаку, щоб ризикувати відчиненням дверей автомобіля. Швидко!

  • Відкрийте морозильник і помістіть руки всередину.
  • Ваші нігті швидко висохнуть, і ви зможете вирушити в дорогу вже незабаром.

Звичайно, це весело відвідувати салон для манікюру, але ці прості трюки для догляду за нігтями допоможуть зберегти Ваші нігті в чудовому стані в разі необхідності.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *