Підготуйте Ваші нігті

Перед тим як наносити гель-лак , Вам потрібно підготувати Ваші нігті для нанесення. Почніть з обережного зміцнення шкірки навколо нігтьової пластини та вирівняйте форму нігтів за бажанням, чи то квадратну, чи круглу. Після цього Вам потрібно обережно вирівняти поверхню всього нігтя за допомогою пилки. Гладка поверхня не є ідеальною для нанесення гель-лаку, оскільки вона не забезпечує достатнього опору для прикріплення лаку. Він може відколотися через кілька днів, у той час як більш шорстка поверхня дозволить продукту краще триматися для триваліших результатів. Потім вимийте руки, щоб видалити надмірну пилку, добре висушіть їх і готуйтеся нанести фіксатор (завжди важливо для кращого зчеплення), за яким слідує базовий шар.

   Наносіть тонкий шар лаку кожного разу

Можливо, здається, що нанесення одного ультратовстого шару лаку швидше, ніж кількох тонких шарів, але тонший шар – це вже краще. Якщо Ви нанесете гель-лак занадто товсто, він може утворювати пузирі, зісковзуватися та згруповуватися в одному місці під час висихання під УФ-світлом або навіть опікати Ваши нігті під час процесу затвердіння. Замість цього наносьте тонкий шар та додавайте стільки шарів, скільки потрібно для досягнення бажаної щільності, завершуючи шаром блискучого верхнього покриття. Це забезпечить завершення гідне салону, кожного разу.

   Затверджуйте кожен шар протягом двох хвилин

Не вирізайте кути та не починайте наносити наступний шар лаку, поки попередній не затвердиться повністю протягом двох хвилин. Якщо гель не затвердиться повністю, Ваш манікюр може відколовся через кілька днів.

   Виправте края

Під час нанесення гель-лаку залишайте принаймні 1-2 мм відстані між лаком та краєм нігтя, але деякий лак непередбачувано може вийти за межі, зробивши Ваш манікюр нерівним. Коли Ви завершите затвердження останнього шару, Ви помітите липкість на Вашому нігтьовому покритті. Замочіть ватний диск в нежирному засобі для видалення лаку без ацетону, спирту або засобу для видалення гель-лаку і вимийте кожен ніготь, щоб видалити липкий зовнішній шар. Потім візьміть Вашу пилку і обережно підравняйте всюди вздовж країв. Це допоможе Вам створити рівні кути (та запобігти прилипанню до обрізної лінії шкірки) для бездоганного манікюру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *