Дізнайтеся, як ці прості поради з краси можуть бути корисними для кожної жінки, незалежно від того, чи ви професіонал у галузі краси чи початківець.

        Основні поради з краси для кожної жінки

  Тримайте шкіру чистою

 • Одна з найважливіших порад з краси для кожної жінки, незалежно від того, чи користуєтеся Ви макіяжем, – починати кожен день з чистого листа.
 • Використовуйте ніжний очищувач, підходящий для Вашого типу шкіри, кожен ранок, закінчуючи холодним обливанням обличчя. Це дивовижно оживить Вашу шкіру. Холодна вода звузить пори і залишить Вас відчуваючи себе оновленою.
 • Можливо, найважливіша порада з краси полягає в тому, щоб знімати макіяж кожної ночі перед сном – навіть якщо Ви пізно лягли, навіть якщо Ви заснули перед телевізором. Вашій шкірі потрібно дихати, а косметика, залишена на ній на ніч, придушить Вашу шкіру.
 • З часом це призведе до забруднених, розтягнутих пор, що призведе до запалення. Це може призвести до вугрів.
 • Допоки Ви цим займаєтеся, візьміть трохи мила і води для очищення Ваших пензликів для макіяжу. Пензлики – це зручне місце для розвитку бактерій та мікробів. Якщо Ви користуєтеся ними щодня, порошок та інші косметичні засоби також будуть накопичуватися. Мийте їх за допомогою ніжного очищувача для обличчя або дитячого шампуню та теплої води ввечері (не забудьте добре змити), і вони повинні висохнути до того моменту, коли Ви нанесете макіяж вранці!

   Зберігайте гідрацію

Один з найкращих способів, яким будь-яка жінка може зволожувати свою шкіру, це зсередини! Рекомендується випивати принаймні шість-вісім склянок води на день, щоб зволожити органи – а шкіра є найбільшим органом людського тіла.

   Захистіть свою шкіру від пошкоджень

 • Шкідливі ультрафіолетові промені UVA/UVB не обмежені тільки спекотними місяцями літа. Ви піддаєтеся ризику пошкодження від сонця у будь-який час року. Це може призвести до видимих зморшок, перших ознак старіння чи навіть раку шкіри.
 • Захистіть себе від ультрафіолетового випромінювання, носіть щоденний зволожувальний крем з сонцезахисним фільтром або наносіть сонцезахисний крем перед зволоженням. Якщо Ви проводите багато часу на вулиці протягом дня, переконайтеся, що не забуваєте про задню частину шиї, груди, руки та будь-яку іншу відкриту шкіру.
 • Ваші очі також потребують захисту від сонця, тому носіть сонцезахисні окуляри. Оскільки скручування очей на сонці також збільшує Ваші шанси на зморшки, розгляньте окуляри, як ще один захист від старіння.

   Регулярно відлущуйте шкіру

 • По мірі того, як ми старіємо, процес відшаровування відмерлих клітин шкіри уповільнюється, що призводить до матової або нерівної шкіри.
 • Підтримуйте свіжість шкіри, використовуючи ніжний засіб для відлущування один або два рази на тиждень. Зернисті пилинки і навіть щітки для відлущування можуть бути занадто агресивними, особливо якщо Ви схильні думати, що більше тиску – краще. Це часто лише подразнює шкіру.
 • Ферментні продукти є ніжними, але ефективними засобами для відлущування, які зазвичай отримують з природних продуктів, таких як гарбуз або ананас. Ферменти розривають зв’язки між відмерлими клітинами шкіри. Вони також містять антиоксиданти, які можуть допомогти живити і зміцнити шкіру.

З часом ці поради можуть допомогти покращити тон і текстуру Вашої шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *