Почніть мріяти про густі, розкішні волосся і перетворіть свою  безжиттєву зачіску на ефектний та об’ємний вигляд прямо зараз.

Ось 6 простих способів, які допоможуть кожному отримати більш густе волосся.

  Інвестуйте в засоби для зміцнення волосся

Шампуні, кондиціонери та засоби для стайлінгу всі існують в варіаціях для розрідженого волосся. Мільйони людей страждають від розрідження волосся, як чоловіки, так і жінки, що означає, що на ринку існує безліч засобів для лікування цього стану. Засоби для волосся, призначені для розрідженого волосся, можуть додати миттєвий об’єм і густину і лише покращать ситуацію при регулярному використанні. Продукти, які не призначені спеціально для цієї мети, фактично можуть мати протилежний ефект, роблячи волосся слабким та безжиттєвим, тому обережно під час покупок продуктів.

  Наберіть гучності

Об’єм фактично не зробить Ваше волосся гуще, але він безперечно створить вигляд більш густого. Використовуйте засоби для підвищення об’єму перед феном та завжди сушіть волосся вниз головою. Це надасть Вашому волоссю додаткового об’єму, зробить його вигляд більш густим і об’ємним, ніж воно насправді є. Сухий шампунь – ще один чудовий засіб для збільшення об’єму, який варто додати до Вашої рутини. Він піднімає волосся в корені та висушує зайву олію, яка може зважувати Ваше волосся.

  Оберіть стрижку з шарами

Зберігання волосся рівної довжини зробить його вигляд тоншим і пласким. Щоб дозволити йому досягти максимального потенціалу об’єму, оберіть шари. Цей вигляд може зробити Ваше волосся виглядати більш густим і об’ємним, і значно полегшить додавання об’єму та створення відчуття густоти.

  Розгляньте модний квадрат

Чим довше Ваше волосся, тим воно пласкіше і безжиттєве виглядатиме. Розгляньте варіант скорочення зачіски. Це миттєво надасть об’єму і зробить Ваше волосся здоровішим і об’ємним виглядом. Бонус: з короткою, безпроблемною зачіскою Ви скоротите час на стайлінг удвічі.

  Спробуйте накладне волосся

Накладні волосся не лише для довжини; вони також можуть додати глибину і густину. Оберіть накладний комплект на кліпсі замість клею, оскільки це набагато здоровіше і простіше. Вставте їх між Вашими шарами волосся, і всього за кілька хвилин весь Ваш образ буде виглядати гущим та більш об’ємним.

  Використовуйте ефірні масла

Ефірні масла, такі як ромашка, лаванда і розмарин, відомі своїми зволожувальними властивостями, а також здатністю зміцнювати волосяні фолікули. Просто додайте кілька крапель до Вашого кондиціонера і нанесіть як зазвичай. Регулярне використання цих живильних та зміцнюючих поживних речовин допоможе згущувати Ваше волосся і запобігати його ламкості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *