Олія для догляду бороди та як її використовувати

0

  Вашому волоссю на обличчі також потрібна волога

Але, крім усього цього, борода, як і Ваша шкіра, потребує спеціального грумінгу – і олія для бороди, безперечно, є найважливішою річчю, яку Ви можете зробити для своїх вусів.

Бо волосся бороди — це все ж волосся. Якщо Ви не доглядаєте його, не живите і не дбаєте про нього так само, як про волосся на голові, Ви отримаєте такий плутаний лобзик, що буде викликати відразу під час їжі. Сучасна ікона бороди Джордж Клуні, безперечно, використовує олію для бороди.

  Як використовувати?

  • Олію для бороди слід використовувати принаймні один раз на тиждень як глибокий засіб лікування.
  • Волосся бороди потребує особливого догляду і, отже, спеціалізованих продуктів, а олія для бороди сприяє його довгостроковому здоров’ю.
  • Замість цього інвестуйте в щось, що призначене для цієї роботи, і, використовуючи правильну олію для бороди.

  Що таке олія для бороди?

  • Просто кажучи, олія для бороди — це спеціальна суміш олій  , яка зм’якшує і доглядає волосся на обличчі, яке має тенденцію бути жорсткішим. Вона робить вигляд бороди більш гладким і також може моделювати волосся, що літає, в більш круглу, охайну форму. Це не тільки на поверхні шкіри. Правильні складові також можуть запобігати розсіченню кінчиків — особливо важливо, якщо у Вас довша борода.
  • Плюс, вона має приємний запах, що завжди приємно. Якщо Ви серйозно відноситесь до того, щоб мати м’яку, пишну бороду, це так важливо так само, як і у найкращі продукти для догляду за шкірою та проти старіння.
  • Олії для бороди спеціально розроблені, щоб бути легкими і менш жирними, що означає, що вони поглинаються як волосся на бороді, так і шкіра під нею, а не покривають її. Ви можете визначити, чи у Вас є правильний продукт, оскільки після нанесення Ваша борода повинна відчуватися м’якою, гладкою і зволоженою, не залишаючи жодних залишків на Ваших руках.

  На що звернути увагу при виборі олії для бороди

Згадка про олію може викликати страх у вашому серці — нарешті, тут ми прагнемо гладкості, а не слизькості — але щоб знати, на що звертати увагу, і тоді не буде жодних образ на Ваш рахунок.

  • По-перше, кращі олії для бороди використовують тільки натуральні складники; ми говоримо про арганову, кокосову, жожоба та абрикосову олії, але все частіше зустрічаються також сприятливі для шкіри додатки, такі як живильна вітамін E.
  • Уникайте всього, що містить силікони або хімічні речовини, назви яких Ви не можете вимовити. Ці поганизи покривають волосся, щоб воно виглядало гладким, але це може завадити поглинанню олій.

Відсутність поглинання означає відсутність м’якості, а м’якість — це священно.

Чи потрібно мені використовувати олію для бороди насправді?

  • Кожна борода відрізняється — за довжиною, текстурою, густотою або кольором — і не всі вони будуть потребувати олію для бороди. Якщо у Вас є щетина, Ви, можливо, можете обійтися без неї і просто використовувати хороший зволожувач. Борода часто потребує додаткового зволоження. Іншими словами, якщо Ви можете злегка її трохи взяти, то потрібна олія для бороди.
  • З іншого боку, якщо Ви ростите свою бороду, Ви оціните різницю, яку може принести олія для бороди майже негайно. Якщо вона досягає середньої довжини, волосся починає повертатися назад, що і є причиною відомого свербіжу після приблизно тижня.

Олія для бороди зм’якшить гострі кінці і допоможе зберегти шкіру під нею зволоженою, що також зменшує ризик лущення бороди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *