Чи потрібно мити і кондиціонувати свою бороду?

0

Коротко кажучи: так. Важливо дбати про шкіру під Вашою бородою. Переконайтеся, що Ви очищаєте і ексфоліюєте, щоб уникнути лупи в бороді.

Неоднозначно, чи необхідний спеціалізований шампунь — важливіші складові те, що Ви використовуєте. Сульфати часто додаються до засобів для миття обличчя і шампунів, щоб допомогти їм пінитися, але вони відомі своєю здатністю висушувати шкіру і волосся (особливо ламке типу волосся).

Можливо, безсульфатний засіб для миття обличчя буде достатнім для більшості, хоча деякі (особливо ті, у кого борода довша й щільніша) можуть віддати перевагу шампуню-милу з додаванням кондиціонерів.

  •  Незалежно від того, що Ви використовуєте, радимо Вам працювати глибоко. Переконайтеся, що Ви потрапляєте пальцями прямо туди і ретельно вимиваєте обличчя.
  • Також пропонуємо  використовувати м’яку щітку з м’яким ворсом на Вашій бороді двічі на тиждень або так, щоб допомогти ексфоліювати і видалити мертві шкірні клітини, які можуть застрягти у Вашій густій бороді.
  •  Після того, як Ви підсушили Вашу бороду, нанесіть олію для бороди або зволожуючий засіб. Рекомендуємо  використовувати олію як щотижневий кондиціонер, а спеціальний зволожувач для бороди — як частину Вашої щоденної рутини.
  •  Ці спеціально розроблені сироватки краще проникають до шкіри під Вашою бородою, ніж Ваші звичайні лосьйони, і не залишають липкого залишку (зволоження особливо важливе, якщо у Вас є борода, оскільки все це обличчя висмоктує вологу зі шкіри під нею, що висушує її, робить лущенням і спричиняє лупу в бороді). Вони також можуть бути змішані з необов’язковою краплею олії для бороди для тих, хто цього потребує.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *