Як вибрати найкращі чоловічі черевики у новому сезоні

0
Як вибрати найкращі чоловічі черевики у новому сезоні

Оновіть свій стиль на сезон з ідеальними черевиками для непередбачуваної погоди.

Найкращі чоловічі зимові ботинки -це ідеальна пара чоловічих зимових ботинок, що проколюють калюжі. Немає нічого кращого, ніж міцне взуття, яке сидить так, наче черевик все ще шиє майстер. Стильне, зручне та зносостійке; комбінація мрії для найкращих зимових ботинок. Але щоб досягти цього, Вам потрібно знати, в що Ви вдаєтеся, оскільки Ви не можете просто взяти будь-який старий черевик і сподіватися, що він буде мрійовим. Масивні ботинки — невід’ємна частина чоловічого комплекту виживання, до якої слід ставитися серйозно.

Найкращі водонепроникні чоловічі ботинки

Вам потрібні водонепроникні ботинки. Вони не лише є одними з найпростіших речей, які можна включити в зимовий гардероб чоловіка -вони також надзвичайно зручні, забезпечують відмінну підтримку та тепло в холодні та непередбачувані місяці.

 • Будь-яким джерелом підтримки та комфорту в холодні та непередбачувані місяці варто дбати, а різноманіття ботинок, що увійшли в світ чоловічого одягу за останнє десятиліття, ошелешує.
 • Ми бачили європейських туристів, які застібали свої пуховики North Face та шнурували технічні ботинки, які змогли б піднятися на любу вершину, одразу після того, як вони зробили вечірню прогулянку по магазину або будь-якого супермаркету.
 • І все це час старі вірні бренди – Redwings,Timberland, Dr Martens чи McKinley ботинки, броги, чакі — залишалися такими ж надійними, як завжди.

Однак не всі ботинки однакові. На кожен аксесуар Goodyear з рантами припаде пара з пластичної шкіри, яка легко розпадається. Якщо Вам набридло хлюпати в мокрих шкарпетках кожного разу, коли моросить дощ, тоді читайте далі й готуйтеся вийти стильно.

На що звернути увагу при покупці чоловічих ботинок?

Товстий ботинок може стати порятунком у вашій ранковій поїздці на роботу, коли лужі глибокі, сніг брудний і повертати назад вже пізно. Критерії вибору ботинок для холодної погоди відрізняються від більш елегантних моделей, які Ви носили ціле літо (Ваши челсі, чакі, дезерти та інше).

 • Забудьте про гладкі вузькі силуети, відмовтеся від тонкої замші та м’якої італійської шкіри і виберіть замість цього щось, що викликає такі прикметники, як «кутовий», «громадянський», «прочий» та інше.

Хоча людство може випускати новий iPhone кожні 12 місяців, технологія, яка зберігає наші ноги в теплі та сухості, майже не змінилась за 5000 років.

 • Ми завжди рекомендуємо ботинки зі шкіряним верхом.
 • Натуральний матеріал адаптується до форми Вашої ноги при кожному носінні, роблячи їх надзвичайно зручними протягом тривалого часу, а при правильному догляді вони можуть витримати багато сезонів.

Як і більшість речей у житті, коли мова йде про шкіру Ви отримуєте те, за що платите.

 • Золотим стандартом є натуральна шкіра, яку часто можна відрізнити за шерхлявим фактурним оздобленням. Як ім’я вказує, у цілозерновій шкірі використовується вся шкіра (більш дешеві шкіри часто шліфуються, щоб видалити дефекти), і в результаті вона міцніша та водостійка.

Черевики не лише є одними з найпростіших речей, які можна включити в зимовий гардероб чоловіка, вони також надзвичайно зручні, забезпечують відмінну підтримку та тепло в холодні та непередбачувані місяці. Однак коли мова йде про підошву, Вам знадобиться щось більш суттєве.

 • Якщо ботинки будуть носитися на відкритому повітрі, особливо в сирому погоді, уникайте шкіряних підошв.
 • Зазвичай найкращим вибором є гума, але це означає не лише масивні підошви у стилі «Командос».
 • Якщо Вам потрібен більш елегантний силует ми рекомендує підошви типу Dainite, які мають тонку смугу гуми, яка для звичайного спостерігача не відрізняється від шкіри, але при цьому виглядає достатньо елегантно, щоб носити її, скажімо, з брюками, пошитими на замовлення. З боку тротуару у них є утоплені шипи, які утримають Вас в вертикальному положенні, навіть якщо під ногами є щось небезпечне.

  Поради до вибору

Надійна пара ботинок — це більше, ніж проста сума її складових: те, як вони складені, не менш важливо, якщо Ви хочете, щоб вони послужили Вам довго.

 • Рант Goodyear часто називають відмітною рисою якісно зробленого взуття, і він вартий додаткових витрат. Названий на честь свого винахідника Чарльза Гудиера-молодшого, рант представляє собою смужку шкіри, яка сполучає верх, внутрішню та зовнішню підошву.
 • Коли підошви зношуються, Ви можете розрізати рант і замінити його, не пошкодивши інші частини черевика.

Зазвичай вибір гарної пари ботинок – це не тільки знайти свої ідеальні ботинки,щоб вони не зношувалися раніше, ніж Ви очікували.

Вдалого Вам вибору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *