Недільні Лондонські тиждні моди: JW Anderson, який прославляє ностальгію

0

На останньому показі JW Anderson темою стала прославлення ностальгії, який був проведений дуже відповідно в переробленому макеті вікторіанського басейну, що датується 1930-ми роками.

Показ відбувся у момент, коли пісні практично півстоліття тому можуть стати глобальними хітами — від «Running Up That Hill» Кейт Буш до «Fast Car» Трейсі Чапман, зробивши певний вид згадування себе відчутним у цій колекції.

Від волосся моделей — багато хто з них вдягнув сиві парики, ніби вони тільки що зняли кудрявки. І до їхніх ніг — багато кого у концептуальних версіях Hush Puppies.

Це не означає, що одяг був традиційним — навпаки. Від пропорцій до конструкції, Андерсон продовжує прокладати нові шляхи.

Наприклад, його блискучі кардигани з аранськими візерунками та міні-коктейлі, вирізані у стилі Centurion, з тридюймовими пасмами вовни. Потім товсті ретро-плаття з мохеру, прикрашені обробкою у вигляді толстого світшоту. Обидва впевнено спровокують нові тенденції і будуть копійовані вуличними брендами. Ще один показник важливості Андерсона для британської моди.

Іронічно граючи на підштанниках і топах-камісолях в стилі Marks & Spencers у синьому та екру, завершених гарними малими бантиками, шстидесятницька природність побачена з несподіваним поворотом.

Джонатан передбачив свої наміри своїм запрошенням — зразок тканини Donegal Tweed у шерсті, потім бачений в декількох фантастично великих пальто, плечі яких майже втричі перевищували розмір моделей, а рукави досягали аж до їхніх щиків. Відсилаючи до часів, коли люди самі купували тканину та використовували візерунок від John Lewis для пошиття своїх власних пальт.

Перед показом ставлення піднялось за допомогою чудових плаття зі світшотовими обробками та шнурівки; наступили за ними купа напівпрозорих коктейлів з шифону, завершених шифоновими трубками, які заплутували вигляд.

«Дивні типи Великобританії. Гротескне та прагматичне. Той дивний телевізійний програмний «Останній віночок». Ідея того, як ви берете щось знайоме і руйнуєте його в щось нове — капелюх, що був париком, пальто з лінінгом, повністю розриваючимся. Святкування дивної культури», висловив Андерсон після показу.

Все завершилося великими скульптурними шкіряними куртками і дощовиками, представленими під великим гербом зі словами Марії, коли їй було повідомлено, що вона буде матір’ю Христа, Fiat Secundum Verbum Tuum, або Нехай буде вчинено за Твоїм словом.

Підтримано космічним саундтреком, який змішував Браяна Ено, екс-концептуаліста групи з безумовної рок-ністальгії, Roxy Music — з Essaie Pas і проведений у швидкому темпі.

В цілому, Андерсон став найгарячішим показом у місті, який був побачений у його гетерогенності, яка охоплювала від вічних «It Gals» як Алекса Чунг і Халіма Аден до актриси Ешлі Янг та колишнього центрального нападника збірної Англії та Ліверпульського ФК Даніеля Старриджа.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *