Nidra Devi: Ренесанс Керен Крейг- Тижні моди — Нью-Йорк 2024/2025

0

Ф. Скотт Фіцджеральд колись говорив, що в американському громадському житті немає другого акта, але, звісно, він ніколи не зустрічав Керен Крейг.

Як і багато британців, нахилених до Нью-Йорка, Крейг переїхала до свого будинку на північ від міста після пандемії. Проте цього сезону вона повернулася в Мангеттен з великим розмахом з колекцією, заснованою на трюку очей, представленою зі смаком в суперклубі нижнього Мангеттена.

Її новий бренд називається Nidra Devi і названий на честь індійської богині сну – оскільки дизайнер є якась інсомнічка. Індія також те місце, де Крейг виробляє більшість своїх стильних вечірніх вбрань, які часто мають відстійні бісерні деталі на кнопках.

Крейг вміло драпірує – від її сміливих тюльпанових суконь до серії сексуальних паєткових образів в барвистих тонованих відтінках або золотих відтінках Клімта. Її коктейльні сукні з органзи, вишиті в Мумбаї перлами і намистинами, були дуже чуттєвими, так само як і шовкові топи, вдало поєднані з текстурною органзою спідниць або штанів.

«Я ставлю на легкі речі, які можна носити різними способами, з джинсами або кількома різними способами», – пояснила Крейг.

Десять років тому Крейг була частиною дуету Marchesa разом з тодішнім партнером з дизайну Джорджиною Чапман, що зазнала невдачі через скандал, що обернувся на чоловіка останньої, Гарві Вайнштейна.

Тому було приємно бачити Керен знову з оригінальною новою колекцією, відображаючи її почуття святкової шиковності та обдарованість здатністю до використання італійської майстерності. Представлено зі стильним фотокаталогом, оформленим Занною Робертс Рассі, співбританкою з центру Нью-Йорка.

Керен відзначила своє повернення вечерею та танцями всередині Neuehouse на Парк-авеню, поблизу Park Avenue South. Гості почастувалися мідіями та «брудними» мартіні, ідеальними для такого одягу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *