Кожані аромати — це дух аристократизму й абсолютний знак якості. Адже завжди кожний вважався розкішшю та недосяжністю для широких мас. У наш час вироби зі шкіри так само цінуються, хоч і стали більш доступними.

Історія свідчить про те, що інтерес до парфумів з ароматом шкіри з’явився не випадково. Запах мускусу ніколи не мав багато шанувальників, тому, щоб приховати його, використовувалися різноманітні дубильні речовини. У якості сировини для кожаних духів віддавна використовували березову смолу, дуб, можжевельник, і досі перераховані рослини є акцентами багатьох парфумів.

Духи з ароматом шкіри не можна назвати найпопулярнішими, але однозначно вони є одними з найекзотичніших. Часто в такі духи включають нотки тютюну або запах вугільної деревини — погодьтеся, незвичайно?! Відразу з’являється картинка: великий будинок, камін, м’які крісла, сигара й невеликий коло друзів, з якими в атмосфері багатого комфорту й бездоганного гостинності можна обговорити останні новини.

              Запах успіху та впевненості

Основна частина асортименту кожаних ароматів призначена для сильної половини людства, адже кожані акценти наповнені гіркотою й суворістю. Запах шкіри в першу чергу асоціюється з успішністю, впевненістю та чоловічістю. Саме такі якості Вашого власника підкреслить парфум, який неодноразово очолював списки найкращих кожаних ароматів для чоловіків.

  • Це про Carolina Herrera CH Prive — запах, який не залишить байдужим нікого. Завдяки «CH Prive» ви зможете заявити про себе як про чоловіка, який знає чого хоче, і знає, як цього досягти.

Щоб розповісти про багатогранність свого характеру, не обов’язково про це говорити — буде достатньо Вашого парфуму. Кожані аромати для чоловіків — це брутальність та владність, але в той же час інтелектуальність та освіченість.

  • Відмінно підходить під це опис одеколон Tom Ford Ombre Leather 16. Завдяки цьому аромату Ви викличете неизгладиме враження, як на ділових партнерів, так і на жінку, расположення якої Ви хочете досягти.

              Ніжна грубість

Раніше кожані аромати духів вважалися виключно чоловічими. Зараз цей сегмент ароматів розширюється, але не втрачає своєї елітарності. Великого різноманіття вдається досягти завдяки тому, що запах шкіри у поєднанні з іншими компонентами дає завжди різні та часто неочікувані нові відтінки.

Не довго після появи духів з акцентом ароматизованої шкіри для чоловіків, почали створювати духи з запахом шкіри жіночі та унісекс. Вже не перший рік главує тренд маскулінності в жіночих образах, і це стосується не лише одягу, але й парфуму.

  • Ідеальний приклад — Montale Aoud Leather. Цей парфум є одним з найкращих кожаних ароматів. Він залишає шлейф недосказаності та манливості.
  • Завдяки своїй експресивності й пристрасті духи Mancera Wild Leather входить в топ кожаних ароматів. Запах «Дикої шкіри» приваблює своєю небезпекою та багатогранністю. Наскільки він насторожує своєю непередбачуваністю та грубістю, стільки він і приваблює; його хочеться розгадати і підкорити. Кожані аромати для жінок володіють ще більш загадковою силою, ніж чоловічі, адже поєднують у собі ніжність квітів та невимушеність тютюнового запаху.

Який би Ви аромат з категорії кожаного не обрали, будьте впевнені, що це завжди буде запах якості!

             Де знайти духи та приємні враження?

У наш час у кожного є можливість підібрати собі кілька ароматів — під будь-який настрій, погоду за вікном, захід та інші обставини.

Підібрати парфуми можна в різних місцях, залежно від Вашого бюджету, уподобань та доступності магазинів. Ось кілька варіантів:

  1. У спеціалізованих магазинах парфумерії: Це магазини, що працюють винятково з ароматами. Тут Ви знайдете великий вибір брендів та ароматів, а також можливість скористатися консультацією від фахівців.
  2. У відділі косметики та парфумерії у великих магазинах: Багато великих магазинів мають відділ, де продаються парфуми. Тут Ви також зможете знайти широкий вибір, але можливо з меншою кількістю фахівців для консультації.
  3. В онлайн-магазинах: Інтернет-магазини пропонують великий вибір парфумерії зручно замовити та отримати прямо до Вашого дому. Переконайтеся, що Ви обираєте надійний джерело з гарною репутацією.
  4. У дрібних місцевих магазинах або ринках: Це може бути більш екзотичний варіант, де Ви можете натрапити на унікальні аромати або договоритися про кращу ціну безпосередньо з продавцем.

Не забувайте про важливість тестування аромату на Вашій шкірі перед покупкою, оскільки запах може відрізнятися на різних людях.

Аромати мають довгий, іноді тернистий шлях, і нехай вони і надалі набирають ще більш стрімких та неочікуваних поворотів і радують нас, готових до нових експериментів та відкриттів шанувальників ароматів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *