У міській метушні, серед постійного потоку людей та завдань, у безупинній погоні за успіхом, ми не помічаємо, як швидко пролітають дні, тижні, місяці… Ми забуваємо зупинитися й задуматися. Просто подумати про головне: де я зараз? Чи йду я туди, куди хочу? Чи слідую я своєму серцю? Найкраще місце для відновлення та ухвалення глобальних рішень — природа.

Древесні аромати — це насичені запахи лісу, іноді доповнені квітковими, фруктовими або іншими відтінками. Духи, наповнені ароматами природи, допоможуть на мить забути про поточні справи, розслабитися і «оновленими» повернутися до робочого ритму. Така особлива медитація.

             Аромати для сильних і сміливих

Парфуми з «природними» ароматами надають їх шанувальникам почуття незалежності, свободи та сили. Можливо, через цю причину саме чоловіча частина населення обирає лісові аромати. Древесні духи для чоловіків представлені дуже широким асортиментом.

  • Одним із найпопулярніших туалетних вод цього сегмента можна назвати Chanel Allure homme Sport — вибір вольових, пристрасних і сильних чоловіків!
  • Продовжуючи розгляд асортименту духів з древесним запахом з чоловічої точки зору, не можна не згадати Paco Rabanne 1 Million. Аромат, який підкреслює секрет справжніх чоловіків: їх зовнішню абсолютну спокійність та потужний ураган страстей всередині.

Неможливо визначити єдиний список кращих древесних ароматів, оскільки кожен з них наділений тими лісовими відтінками, які дарують емоції, необхідні в певний момент. Робимо висновок: не потрібно приймати складні рішення, вибираючи між двома або трьома варіантами, оскільки всі вони будуть корисні.

             Аромати для неї

У насичені робочі будні допоможуть бути в тонусі свіжі древесні аромати.

  • Наприклад, Moschino I Love Love — легкий і ненав’язливий запах, який протягом дня не дозволить роботі поглинути вас повністю.

Щасливчики ті, у кого є можливість вирушати на природу, подалі від щоденної рутинної суєти та розчинитися в співі птахів, шелесті листя, м’якості трави та в чарівних пейзажах безлюдних околиць. Прекрасно заспокоюють та наповнюють життєвою енергією водойми. Ми буквально підживлюємося спокоєм і нескоренною силою озер та рік.

  • Свіжий і ніжний аромат від Armand Basi In Red Eau De Toilette входить в топ древесних духів неспроста. Він наділяє свою власницю незалежністю та почуттям свободи — саме цьому ми навчаємося у природи.

Ще більше натхнення можна знайти в походах: навіть якщо у Вас виїзд з великою та шумною компанією, це Вам не завадить розчинитися в природі і забути хоч на якийсь час про безкінечний список своїх цілей і про розробку планів їх досягнення.

  • Стан спокою, прямолінійності та душевного тепла підтримає неодноразово очолюваний списки топових древесних ароматів для жінок парфум Lacost Pour Femme — цей запах уявно повертає в ощущення розчинення в природі, і тому він знижує напруженість і підвищує рівень стресостійкості — а нам же це так необхідно у робочий час, правда?

Завжди радує розташування офісу поряд з парком або сквером, куди в обідню перерву можна вийти і насолодитися красою природи. Навіть якщо територія зеленої зони не така велика, все одно вона допомагає прийти до розуму і хоч трохи відпочити від конвеєра важливих та термінових справ. А ще в цьому ділі чудово допомагають духи з древесними нотами, асортимент яких дуже великий, і це не може не радувати!

Зазвичай, найчастіше використовуваними акцентами в древесних парфумах виступають сосна, можжевельник та кедр — з хвойних, і сандалове дерево, пачулі та ветівер — з листяних.

  • Яскравим прикладом поєднання цих двох сімейств можна представити Versense Versace. Цей парфум надасть впевненості та великого напливу енергії та бадьорості.

Свіжість і легкість древесних ароматів допомагає бути в ресурсному стані навіть у найбільш багатозадачний робочий день, так як вони нагадують про безтурботний стан під час перебування на природі та передбачають наступну поїздку у невимушений і безтурботний світ.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *