У дощову осінь та морозну зиму не вистачає теплого сонця, зелені рослин та співу птахів. Щоб повернути собі ці відчуття, придбайте шипрові духи. Хоча деякі з них також можна використовувати навесні. Такі аромати обгортають своїм теплом у холодну пору та зігрівають запахами, нагадуючи сосновий бір і лісові трави.

Назва категорії походить від назви острова Кіпр («Chypre» у французькому), де росте унікальний дубовий мох, який і був головним інгредієнтом у перших шипрових парфумах. У сучасних шипрових ароматах як головний акцент використовують синтетичні аналоги середземноморського дубового мха, інші види мохів або велику кількість пачулі. У будь-якому випадку, сучасні інтерпретації кіпрових запахів є більш прогресивними.

Немаловажною перевагою духів цього сегмента є те, що вони будуть відповідні як на діловій зустрічі, так і на романтичному побаченні, або на теплій зустрічі з друзями. Адже запахи лісу, що володіють парфуми шипрової категорії, подобаються всім. І легкі нотки цитруса, як правило, досить ненав’язливі. Ці два фактори і роблять таку еклектичну категорію, можливо, найуніверсальнішою серед усіх.

             Вдала еклектика

Шипрові аромати — це неочікуване поєднання тонких цитрусових відтінків і глибокої основної ноти мху. Таке незвичне злиття запахів влюблює в себе своєю ненав’язливою екзотикою та благородством. Еклектика — це завжди ризик, тим паче в парфумерії. Але у випадку з шипровою категорією, цей ризик абсолютно виправдав себе. Ця категорія парфумів підходить і для чоловіків, і для жінок. Також є цікаві варіанти унісекс.

  • Наприклад, Tiziana Terenzi Kirke — вибір сміливих, впевнених і рішучих людей, які не бояться висловлювати про себе та захищати свою позицію.

Шипрові аромати для жінок вражають своєю унікальністю.

  • Парфуми від Chanel Сoco Mademoiselle чудово пасують тонким і романтичним натурам, які приваблюють погляд розкішним зовнішнім виглядом і витонченістю манер.
  • Аромат від Giorgio Armani Si Eau de Parfum обирають хрупкі дівчата, але зі сталевим стержнем усередині. Власницям цього парфуму не страшні жодні перешкоди на шляху до їхніх цілей, вони впевнені в собі та вражають своєю наполегливістю та наполегливістю. Але в той же час вони дуже привабливі та спокусливі. До речі, «Si Eau de Parfum» є одним із найкращих шипрових ароматів для жінок.

             Вибір справжніх чоловіків

Дуже цікавими та неочікуваними славляться і шипрові аромати для чоловіків.

  • Парфум від Chanel Egoiste Platinum приваблює своєю строгою та сексуальною енергією. Чоловік з таким запахом може бути впевнений, що ніколи не буде позбавлений уваги протилежної статі. Володар «Egoiste Platinum» дуже стриманий у своїх манерах та емоціях, але всередині нього великий вулкан страстей.
  • Ще один чоловічий парфум, який не повинен залишитися непоміченим, — Creed Aventus. Впевнені у собі чоловіки, які люблять бути оригінальними і в зовнішності, і в виборі одеколону, і в своїх поступках. «Aventus» дуже точно підкреслює непересічність особистості та творчий підхід до всього.

              Підкресліть свою неповторність!

Духи з шипровими акцентами вражають своєю різноманітністю, але все-таки є у них одна загальна риса: вони сміливі й наполегливі. Такі аромати обирають люди, які не бояться висловити про себе, навіть якщо вони самотні проти толпи.

Якщо Ви не хочете бути як всі, маєте непереборне бажання додати яскравих фарб у свій образ і розмаїтити своє життя якимись незвичайними подіями та емоціями, то робіть ставку на шипрову категорію духів, і Ви точно переможете. Тут немає програшних, лише переможці!

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *