Як залишитися в гарній формі під час вагітності

0

Коли Ви чекаєте малюка, є дві великі мети: зберегти здоров’я дитини і Вас саму. Активний спосіб життя допоможе Вам швидше відновити свою форму після пологів. Немає шляху обійти це, залишатися в формі під час вагітності – це багато роботи. Ваше тіло розширюється і змінюється, коли Ви намагаєтеся тримати все у тонусі. Нижче подано кілька порад, як Ви можете продовжити свій режим вправ, щоб Ваше тіло після народження було максимально гнучким та здоровим.

    Зверніться до лікаря

Кожен тренажер в спортзалі радить Вам консультуватися з лікарем перед початком нового режиму фітнесу. Скільки з нас дійсно це робить? Однак, якщо Ви вагітні, Вам обов’язково слід поговорити з лікарем про заняття спортом під час вагітності.

  • Будьте відверті з лікарем щодо Вашого рівня фітнесу до вагітності.
  • У перший триместр існують певні види діяльності, яких Ви повинні уникати (наприклад, марафон або контактні види спорту), але в залежності від Вашого стану здоров’я, Ви повинні мати змогу включити розтягування, кардіо і силові тренування.
  • Слідуйте порадам свого лікаря – вони оснащені можливістю приймати обгрунтовані рішення щодо Вашого здоров’я.
  • Відмовтеся від виправдань : “Але я втомлений!” ,”Я їм за двох!”, “Мої ноги опухли!”.
  • Є мільйон виправдань не займатися фізичною активністю під час вагітності. Порівняйте це з однією хорошою причиною займатися фізичними вправами під час вагітності – це корисно для Вас і Вашої дитини.
  • Якщо Ви хочете зробити заняття спортом пріоритетом у час вагітності, це вимагатиме від Вас відданості і систематичності.
  • З розвитком вагітності Ваша вага зростатиме, а рівень енергії може зменшитися. Однак регулярне заняття спортом допоможе Вам краще спати, покращить м’язову силу та зменшить набряк та біль у спині.

    Вправи для вагітних жінок

Є кілька видів вправ, які чудово підходять для вагітних жінок, після того як лікар Вам дозволив.

  • Йога: йога не тільки покращує гнучкість і силу, але допомагає з вивільненням стресу і релаксацією. Існують багато йога-класів, спеціально розроблених для жінок на різних етапах вагітності. Техніки дихання в йозі також можуть допомогти під час пологів.
  • Плавання: плавання – ідеальний спосіб отримати кардіоваскулярні тренування без навантаження на суглоби. Додатковий бонус у пізній вагітності? Плавучість води – відмінний спосіб полегшити біль у спині.
  • Аеробіка з низьким впливом: швидкі прогулянки, еліптичні тренажери, пілатес, сходинки та стаціонарні велосипеди – відмінний спосіб підняти пульс і отримати хороший тренування.

У пізніх триместрах уникайте аеробіки з великим впливом, такої як біг або контактні види спорту, такі як баскетбол чи волейбол.

Найважливіше – складіть план фітнесу і дотримуйтеся його протягом вагітності, здатність до внесення змін зі зростанням розміру живота.

Як тільки дитина народиться, у Вас буде більше енергії і вже буде встановлено рутину, яку буде легше відновити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *