Як залишатися в формі та бути здоровим під час вагітності

0
Як залишатися в формі та бути здоровим під час вагітності

Якщо Ви хочете залишатися здоровою та тримати своє тіло якнайсильніше під час вагітності, ось кілька варіантів, які є безпечними та ефективними.

Для багатьох жінок збереження звичайних робочих звичок не вимагає занадто багатої корекції під час вагітності. Жінки, які вже підтримують свою фізичну активність, зазвичай можуть продовжувати ці звички протягом першого та другого триместрів. Проте існують кілька тренувань, які потрібно повністю уникати під час другого триместру і повністю третього триместру, зокрема ті, що спрямовані на кореневі м’язові групи.

    Пренатальна йога

Пренатальна йога — ідеальний спосіб зміцнити та розтягнути м’язи і покращити кровообіг. Вірна програма повинна майже не впливати на суглоби, що особливо важливо, коли ви вже несете додаткову вагу.

  • Протягом першого триместру Ви можете безпечно відвідувати звичайний урок йоги, але переконайтеся, що Ваш інструктор знає, що Ви вагітні, щоб Вам допомогли коригувати позиції за необхідності.
  • Протягом другого і третього триместрів Вам потрібно буде тримати позиції коротший час та підтримуватися стіною або стільцем під час стоячих поз /пропустіть позиції, такі як «собака, що дивиться вниз», під час третього триместру, щоб уникнути травм та втрати рівноваги/.

    Плавайте в басейні

Хоча Ви можете продовжити звичайне тренування з навантаженням під час більшої частини вагітності, водна аеробіка — це гарна альтернатива, якщо Ви не хочете піднімати ваги або Вам потрібна менша навантаження.

  • Вода допоможе підтримувати Вашу спину, ноги та живіт, щоб Ви відчували менше тиску. Кілька досліджень показали, що заняття водною аеробікою може допомогти під час пологів.
  • Не забувайте носити підтримуючий купальник та пити достатньо води перед, під час та після занять водною аеробікою.

    Прогулянки для здоров’я

Ходьба — це простий, але дуже безпечний та ефективний спосіб залишатися здоровою протягом вагітності.

  • Це споживає калорії, підвищує енергію та підтримує здоров’я серця.
  • Залежно від Вашого рівня вправності та поточного фізичного стану, Ви можете навіть бігти, якщо Вам зручно.
  • Якщо біг не Ваша справа, швидка хода або навіть невеликі прогулянки після вечері можуть бути корисними для травлення їжі та зменшення печії.
  • Спробуйте проводити принаймні три 20-хвилинні прогулянки щотижня.

Підтримання здоров’я Вашого тіла під час вагітності буде корисним у пологовому залі та допоможе прискорити відновлення після пологів.

Вам буде легше прихильно ставитися до розкладу, якщо Ви виберете програму вправ, яка Вам подобається, і, на щастя, існує багато вправ, які підходять для вагітних.

Просто пам’ятайте, слухати своє тіло та зупинятися, якщо Ви починаєте відчувати слабкість, відчуваєте судоми або Вам стає занадто некомфортно для продовження тренувань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *