5 способів зайнятися фітнесом під час вагітності

0

Існує багато способів, якими вагітні жінки можуть забезпечити свої потреби в фітнесі, насолоджуючись цим водночас. Прочитайте, щоб дізнатися п’ять способів фітнесу, якими можуть користуватися майбутні матері.

Ваш лікар, ймовірно, повідомив Вас про важливість фізичних вправ під час вагітності, але на біговій доріжці можна провести лише обмежену кількість годин, не нудьгуючи. На щастя, існує безліч способів задовольнити свої фітнес-потреби, насолоджуючись цим водночас.

Для багатьох вагітних жінок танцювання посідає перше місце в цьому списку.

    1. Фізична форма

Товариство акушерів і гінекологів  рекомендує здоровим, без ускладнень вагітним жінкам отримувати достатньо аеробіки та силового тренування протягом вагітності.

Танцювання – це веселий, простий спосіб виконати обидві ці задачі.

  • Воно прискорює роботу серця, зміцнює корпус, покращує кровообіг та міцнить м’язи спини.
  • Також це допомагає утримати набір ваги на мінімальному рівні.

     2. Запас енергії

Багато вагітних жінок втрачають енергію з настанням дня. Подекуди в кінці робочого дня Ви можете відчути себе готовими залізти в ліжко.

  • Розвиваючи Ваші рівні витривалості, танець допомагає Вам відчувати себе більш енергійними протягом усього дня і ввечері.
  • Оскільки Ваше тіло стає сильнішим завдяки танцю, Ви можете досягати більше, витрачаючи менше енергії.

     3. Природний підйом

Те, що гормони та коливання настрою часто супроводжують вагітність, ще не означає, що Ви повинні піддаватися негативним почуттям.

  • Фактично, танець є цінним засобом підняти настрій, оскільки під час фізичних вправ Ваше тіло виділяє ендорфіни для природного підйому настрою.
  • Танець також може допомогти зміцнити Ваше самовідчуття, що особливо важливо для жінок, які важко переносять фізичні зміни, що відбуваються під час вагітності.

     4. Здорова вагітність

Аеробна діяльність, така як танець, пов’язана з зменшенням ризику виникнення таких ускладнень, як пізній токсикоз та ранні пологи.

Танець також пов’язаний з меншим обсягом медичних втручань, таких як кесарів розтин під час пологів, і коротшим періодом відновлення після народження дитини.

      5. Важливість сну

Хоча багато вагітних жінок мають проблеми зі здоров’ям протягом вагітності, фізичні вправи можуть допомогти змінити цю дратуючу тенденцію.

  • Просто переконайтеся, що не починаєте викладати своє тренування занадто близько до сну, оскільки це може мати протилежний ефект.

З розвитком вагітності Ваші можливості та рівні комфорту можуть змінитися. Наприклад, високоімпактний зумба може бути ідеальним для першого триместру, але Вам може знадобитися перейти на вправи з низьким впливом під час другого і третього триместрів.

Також будьте впевнені в тому, що який би не був обраний режим тренуваннь, Ви п’єте достатню кількість рідини і зупиняєтеся, якщо Ви втомились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *