Історія бренду годинників Orient

0

Не потрібно представляти всесвітньо відомого виробника годинників Orient. Більше десяти років японський винахід служить ознакою дорослості та чоловічої сили у нашій країні. Компанію Orient було засновано в 1950 році як Tama Instruments Co., Ltd. У 1951 році компанію перейменували на ORIENT WATCH CO., Ltd.

У країнах пострадянського простору годинники цієї марки з’явилися в 70-х роках і майже відразу завоювали величезну популярність. Вдосконаленість форми та висока точність східних годинників зробили придбання годинників цієї марки привілеєм багатих у радянські часи. Цей високоточний механізм вже є товарним знаком людей, які вміють добре заробляти гроші і легко витрачають гроші, купуючи красиві речі. І все ж політика цін Orient, заснована на зменшенні витрат за рахунок збільшення тиражу, дає можливість вибору серед величезного асортименту годинних пристроїв.

Orient є частиною групи Seiko з 2001 року, але компанія все ще зберігає індивідуальність і стиль своїх годинників, а також використовує свій багаторічний досвід у розробці нових високоточних механізмів. Японська концепція справжньої якості характеризується відданістю традиціям в поєднанні з інноваційним розвитком.

Спочатку бренд славився чоловічими наручними годинниками. Вони швидко завоювали популярність завдяки своєму консервативному дизайну, високій точності, довговічності та доступній ціні, і швидко стали популярними за межами країни сходу сонця. Політика компанії залишається незмінною і зачаровує сучасних покупців, які цінують надійність і стиль у зап’ястному аксесуарі.

Незважаючи на те, що лінії жіночих годинників з’явилися зовсім недавно (у 2001 році) серед Orient, у багатьох країнах світу вони вже здобули популярність серед прекрасної половини людства.

Вони застосовують ту саму японську обережність та акуратність, але одночасно додано більш різноманітний дизайн — від безсмертної класики до досить екстравагантних моделей, які подобаються леді з оригінальним стилем.

Orient посідає провідні позиції в сегменті функціональних, універсальних, але модних годинників на кожен день. Класичні чоловічі колекції, включаючи механічні моделі, жіночі прикраси з золотим покриттям і кристалами, вражаючий дизайн і стабільно висока японська якість зробили Orient «першими годинниками» для багатьох, а демократична ціна привернула нових прихильників бренду.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *