Факт 1

Багатьом поціновувачам годинників Orient Star став відомий значно пізніше, ніж сама Orient через закритий внутрішній ринок Японії. А ось Вам:

Orient Star — це не якась розкішна лінійка, як Lexus у Toyota, це назва саме перших годинників компанії Orient Watch Company.

У 1950 році в Японії була створена компанія Tama Keiki Co., яка у 1951 році перейменувалася на Orient Watch Company, і в тому ж році вийшли самі перші її годинники. На циферблаті блищала Orient Star, а саме годинники Orient з’явилися пізніше, і на честь свого 70-річчя компанія випустила модель обмеженої версії Orient Star Classic Heritage gothic.

Частково це репліка того, що було у самій першій моделі Orient Star 51 року, класичної круглої форми і стрілки нагадують про перші годинники бренду. Цифри виконані у готичному шрифті, звідси і назва моделі. З особливостей зверніть увагу на секундну стрілку, тут вона о 6 годинах, що не звичайно для марки. Діаметр корпусу 38,7 мм, віддань традиціям. В Японії не люблять занадто великі розміри, а цей вповні універсальний. Усередині працює калібр F6g42. Ці механізми відрізняються наявністю ручного заводу, зупинкою секундної стрілки, хорошим декоруванням.

  • Оцініть самі механізм можна розглянути через прозору задню кришку.
  • Калібр F6g42 виділяється симетрією індикаторів.
  • Секундна стрілка тут збалансована індикатором запасу ходу.
  • Годинники мають сапфірове скло з внутрішнім антиблиском, ремінець з натуральної шкіри.
  • Розкладна застібка зроблена під старовину, клипса нагадує звичайну пряжку.

         Факт 2

Усі годинники Orient Star на 100% від початку до кінця виробляються тільки в Японії. У Orient Watch Company 2 фабрики в Японії у префектурі Акіта і в Китаї у Шеньчжень. У Китаї відбувається фінальна збірка годинників Orient, а абсолютно всі механізми, включаючи популярний калібр 46 і нові покоління калібрів F6f7, а також всі 100% годинників Orient Star виробляються саме на фабриці в Японії на фабриці в Акіто.

         Факт 3

Orient Star — це не якась лінійка всередині Orient, це самостійний бренд з розкішним позиціонуванням. Зі своїм власним логотипом, підходом до контролю якості, комплектуючими, і всередині цього бренду як і положено є і цінова градація, і є свої колекції.

У Orient Star можна виділити дві цінові категорії:

  • Годинники вартістю від 500 до 1000 доларів і понад 1000$.
  • І 3 стилеві лінії: у годинниках вартістю до 1000 доларів використовуються механізми серії F6, у більш дорогих, краще що є в Orient Star — калібр F7. Конструктивно вони близькі, але відмінність достатня.

Моделі з колекції Orient Star Classic і Сontemporary давно відомі на ринку. А зовсім недавно додалась спортивна колекція, Orient Star Sports, які також діляться на групи:

  • Спортивні годинники з високою водонепроникністю.
  • Професійні дайверські моделі Outdoor.

         Факт 4

До недавнього часу ми з Вами і японці знали принципіально різні годинники Orient. У самій Японії продаються майже виключно годинники Orient Star, а годинники з назвою просто Orient призначені для зарубіжних ринків. Така картинка досить типова для багатьох галузей, японські товари, зроблені для японського ринку, цінуються у всьому світі. Так, вони набагато дорожчі, але вони відрізняються зовсім іншим рівнем якості, чого б це не стосувалося, автомобілів, електроніки і в тому числі годинників.

Останніми роками в компанії сталися серйозні зміни, і вона стала приоткривати для інших країн те, що десятиліттями робила лише для себе.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *