Технології та матеріали годинників Orient

ORIENT Star представляє моделі Mechanical Moon Phase з новими вишуканими елементами дизайну. ORIENT Star додав чотири нові моделі до своєї популярної класичної колекції Mechanical Moon Phase.

ORIENT додає нові кольорові варіації у вінтажному стилі до своєї лінійки популярних годинників Diver Design ORIENT випускає чотири нові моделі годинників для дайверів у вінтажному дизайні з фірмовими циферблатами ORIENT.

Orient Star додає авангардні Skeleton Models. Годинники поєднують сміливий дизайн і автоматичні механізми з кремнієвим коліщатком. Orient Star анонсувала дві нові моделі Avant-garde Skeleton, які поповнили свою спортивну колекцію.

       Останні моделі

Існують певні види подарунків, які вважаються престижними покупками. Їх можна дарувати при будь-якому приводі і без нього — це перо або кулькова ручка Parker, прикраси і, звичайно ж, годинники Orient. Дивно, чому такі, здавалося б, звичайні речі можуть викликати у ювіляра стільки позитивних емоцій. Спробуємо це осмислити на прикладі годинників Orient серії FETA.

Моделі серії FETA від FETAC001B до FETAC003W мають кутоваті форми і прямокутний циферблат. Точний час на цих годинниках визначається трьома стрілками (годинною, хвилинною і секундною). Аналоговий варіант розташовує вказівники числа і року, при цьому вони розташовані окремо один від одного. Заводний механізм абсолютно автоматизований від коливань руки і не потребує постійного заводу.

Окремі моделі годинників Orient, такі як 007, 008, покриті золотим PVD покриттям корпусу, крім того товщина оболонки покриття металу досить прилична, а в якості матеріалу їх ремінця використовується натуральна шкіра. Корпуси і металеві браслети інших годинників даної серії виготовлені зі сталі марки 316L.

       Чому саме Orient?

Очевидними плюсами володіють годинники Orient з точки зору конструкції та виконання збірки. Квадратний корпус, мінеральне скло і задня кришка, що закривається за допомогою силіконового ущільнення, дозволяє використовувати це пристрій навіть у воді на глибині до 50 метрів. Розміри ж годинників 43х35 мм дозволяють їх носити, як солідним чоловікам з великою кистью, так і підліткам. Кожна модель серії FETA буде виглядати розкішно і елегантно.

Продукція багатьох компаній має свої характерні особливості, які підкреслюють належність об’єкта саме до цієї торгової марки. Для BMW — це решітка радіатора, для ручки Montblanc колекції «Boheme Je T’aime Collection» — це невеликий рубін на кліпсі, а для годинників Orient — справжня лазерна гравіровка на кришці. Саме тут вказується дата виробництва виробу, його особливості (протиударні, з золотим покриттям і так далі), а також унікальний серійний номер.

        Унікальний механізм

При розгляді виробництва японських годинників варто детально описати роботу годинного механізму, оскільки він заслуговує похвали. У базовому механізмі з частотою коливання 21 600 1/год використовується 21 рубін. Компанія Orient створила не лише протиударний корпус, але й оснастила весь годинний механізм системою балансування. При механічному впливі шестерні можуть відхилятися, вдаряючись по пружинки.

Механізм годинників Orient автоматично заводиться повністю за 8 годин активного носіння, або ж потрібно зробити близько 800 обертів віндера. Відхилення від покладеного часу можна скоригувати до мінімуму — В±10 секунд на добу. Ключовими факторами відставання або опереження часу можуть виступати температура навколишнього повітря та ваше розташування над рівнем моря.

Є певні аспекти в коригуваннях числа місяця і дати на годинниках Orient. Так, наприклад, найкраще вносити зміни з 2 ночі по 9 вечора, а інакше ймовірна затримка змінної дати. Крім того, ймовірні відмінності в тривалості місяця, те, що в лютому 28 днів, доведеться коригувати вручну.

У цілому ж заводний механізм годинників викликає враження і висловлювання «працює, як годинник» дуже добре пасує до продукції Orient. Годинники цієї компанії можуть працювати десятками років без несправностей і зупинок, досить лише дбайливо ставитися до них.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *