Чи втомили Вас щоденні гоління, воскові процедури або тижні неприємного відростання волосся, чекаючи, коли Ви зможете записатися на прийом в салон краси? Тоді постійне видалення волосся за допомогою лазера може бути рішенням, яке Ви шукали. Ця процедура вважається неінвазивною, але все ще вимагає досліджень і консультацій перед початком лікування.

     Правда про видалення волосся лазером , як це працює

У кількох словах, лазери використовуються для спрямування на корінь волосяного фолікула концентрованої світлової енергії. Тепло, яке генерується лазером, поглиблюється в шкіру, пошкоджуючи корінь і назавжди припиняючи ріст волосся.

     Це не для всіх

Незважаючи на постійний розвиток технологій лазерів, лікування вважається найефективнішим для світлої шкіри з темним волоссям. Лазери можуть бути використані на тепліших відтінках шкіри, таких як азіатські комплексії, але дуже темна шкіра менше піддається лікуванню і має вищий ризик опіків.

     Ефективність

Видалення волосся лазером — це не впевненість, і гарантії немає. У середньому Вам доведеться записатися принаймні на п’ять-сім сеансів через чотири-вісім тижнів. З часом деяке волосся може знову з’явитися, але воно буде набагато світліше і значно рідше.

     Симптоми та ускладнення

Видалення волосся лазером менш болісне, ніж воскові процедури, але залучені ризики більше. Процедури вказують на почервоніння, синці та набряк як найбільш поширені тимчасові побічні ефекти. З іншого боку, якщо допущено помилки , існує ризик опіків, водяних відбитків і інфекцій шкіри.

     Виберіть надійну клініку

Кілька попереджень перед вибором лікування:

  • Перевірте та підтвердьте, що обладнання є сучасним і отримало схвалення від Управління Охорони здоров’я.
  • Дізнайтеся про подвійні лазери, які пропонують систему охолодження шкіри, це зменшує ризик побічних ефектів.
  • Переконайтеся, що технік має відповідну підготовку та сертифікацію.
  • Прийдивіться до прав споживачів та захисту прав, щоб дізнатися, чи є у клініці скарги на недбалість.

     Вартість

Якщо Ви звикли регулярно відвідувати косметолога для воскових процедур, Ви вже зробили інвестицію. Витрати на лазерне лікування, хоч і розподілені протягом кількох місяців, значні.

Навіть якщо Ви визначили, що Ви підходите для видалення волосся лазером, Вам вирішувати, чи варто отримані результати.

Візьміть час для обдумувань і визначте, чи Ви готові покластися на інвестицію і ризик.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *