Ризики, пов’язані з отриманням татуювань

0

Сьогодні здається, що кожна друга людина, яку Ви зустрічаєте, має який-небудь маленький (або великий) дизайн на своєму тілі. Татуювання стали більш популярними, ніж будь-коли, але вони не лишені ризиків.

Чи можливо заразитися хворобою, отримавши татуювання? Так, це можливо, але малоймовірно, особливо якщо Ви оберете поважний тату-салон.

      Тату: за чи проти?

Якщо ми можемо довіряти статистиці, отримання татуювання від законного майстра в чистому салоні є досить безпечним. У дослідженні 500 випадкових людей із татуюваннями (віком від 18 до 50 років) лише кілька зазначили серйозні або довгострокові медичні проблеми, що виникли через їх татуювання. Не вистачає досліджень, щоб вказати на зв’язок між татуюваннями та кровоносними хворобами, такими як ВІЛ, гепатит В і гепатит С. Тим не менш, багато лікарів і організацій охорони здоров’я вважають, що татуювання можуть становити ризик передачі кровоносних хвороб і радять бути обережними. 20-річне дослідження показує, що менше одного відсотка людей, яким вперше діагностували гепатит С, коли-небудь татуювалися. З іншого боку, одне дослідження виявило, що люди, які отримали татуювання в комерційному тату-салоні, мають дев’ять разів більше ймовірності мати гепатит C, ніж ті, хто без татуювань. Чи існують інші потенційні небезпеки? Хоча і малоймовірно, інші ризики включають інфекції та рубці.

     Можливі ризики

Оберіть ліцензованого тату-майстра, який використовує стерильні інструменти, це знижує ризики інфекцій та рубців. Хоча серйозні захворювання та алергічні реакції є статистично малоймовірними при татуюваннях, менш серйозні ускладнення можливі. Останнє дослідження 824 об’єктів повідомляє, що майже третина тих, хто має татуювання, скаржаться на кровотечі чи свербіж, коли татуювання загоюється. Інші ризики включають рубці та бактеріальні інфекції (навіть були випадки інфекцій, стійких до антибіотиків, пов’язаних з татуюваннями). Це відбувається рідко, але взаємодія з неліцензованими чи нечистими тату-майстрами може збільшити ймовірність. Також відомо, що татуювання можуть поширювати бородавки, кажуть дерматологі. Якщо тату-майстер проводить голку через невелику бородавку на місці татуювання, це може поширити вірус папілломи людини, який викликає бородавки, на інші ділянки шкіри. Старі татуювання можуть створювати проблеми при проведенні магнітно-резонансної томографії (МРТ) через магнітні властивості деяких фарб, використовуваних десятиліття тому.

     Чи легко видаляти татуювання?

Ні. Може знадобитися кілька болісних, вартісних процедур, щоб видалити навіть невелике татуювання, і Ви все одно можете залишитися з рубцями.

Лазерні процедури можуть знищувати пігменти татуювань та стирати їх, але часто залишають принаймні деякі рубці, і деякі кольори чорнила відомі своєю трудністю видалення.

  • Чорне та темно-синє легко видаляються лазерами, тоді як червоне, жовте та зелені більш впереджуються.
  • Флуоресцентні кольори, включаючи чоловіче та жовте, дуже важко, якщо не неможливо, видаляти.
  •   Обирайте лікаря для видалення татуювання, настоюйте на тому, щоб це був дерматолог з великим досвідом видалення татуювань лазером. Підказка: оберіть спеціаліста, який володіє (не орендує) кількома дорогими лазерами, які використовуються для руйнування чорнил.
  • Не дивуйтеся, якщо це миле дороге татуювання , яке Ви отримали, вимагає п’ять сеансів та у 5 разів дорожче для видалення.

З усім сказаним, кожен має право виражати себе через тілесне мистецтво. Якщо Ви хочете отримати татуювання, оберіть високоавторитетного майстра. Вибирайте ліцензованого тату-майстра, який використовує одноразові голки і чітко показує, як обладнання стерилізоване.

Щоб уникнути ускладнень у майбутньому (якщо Ви коли-небудь захочете видалити татуювання), обирайте невелике, темно-синє або чорне татуювання.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *