Чи потрібно Вам використовувати олію для бороди?

0

У Вас просто трохи загарбаний вид обличчя, і Ви дійсно не потребуєте таких клопотів? Це не зовсім так.

Кожна борода відрізняється — за довжиною, текстурою, щільністю або кольором — і не всі з них будуть потребувати олії для бороди. Якщо у Вас є щетина, Ви, ймовірно, можете обійтися без неї і просто використовувати хороший зволожувач. А от бороді часто потрібна додаткова гідратація.

Іншими словами, якщо Ви можете ущіпнути трохи довжини, то Вам вже  потрібна олія для бороди.

З іншого боку, якщо Ви вирощуєте свою бороду, Ви швидко оціните різницю, яку може принести олія для бороди. Коли вона досягає середньої довжини, волосся починає скручуватися назад, що й спричиняє звичайне свербіжання після приблизно тижня.

   Для чього вона потрібна?

  • Олія для бороди зм’якшує гострі кінці і допомагає зберігати зволоженість шкіри під бородою, що також зменшує ризик появи лупи в бороді (так, це так само огидно, як і звучить).
  • Ті, у кого борода довша й щільніша, можуть подумати про перехід на бальзам для бороди, який більше схожий на помаду. Зазвичай виготовлений з бджолиного воску або масла ши, бальзам лежить на поверхні бороди (у відміну від олії, яка швидко вбирається), що означає, що він зволожує глибше і трохи фіксує.
  • Знову ж таки, шукайте продукти спеціально для бороди.

   Чи допоможе олія для бороди виростити бороду?

  • Ні, олія для бороди не є чарами зростання, але досягнення повної бороди буде набагато простіше, коли умови будуть ідеальними.
  • Натуральні олії, згадані вище, містять суміш антиоксидантів і вітамінів, які разом можуть допомогти відновити сумне, рідке волосся в бороді.
  • Таким чином, чим здоровіше середовище, тим більш густа буде Ваша борода, але не очікуйте нічого надзвичайного за одну ніч, подібного багатократному пересадженню волосся.

   Як використовувати олію для бороди?

  • Олію для бороди слід наносити на суху бороду, що допоможе уникнути її капання на Ваш одяг.
  •  Рекомендується три натискання олії для бороди в долоні. Розтерти їх разом і нанести на бороду вгору і вниз, щоб забезпечити максимальне покриття.
  • Після того, як розподілите, використовуйте щітку або гребінець для бороди, щоб гарантувати рівномірне розподілення і стилізацію.
  • Якщо Ви не впевнені щодо кількості олії для використання, почніть з економії — Ви завжди можете додати ще краплю чи дві.

Обов’язково це спробуйте и Ви вже побачите деякі зміни!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *