Бренд з довгою історією

Під час обговорення сучасної італійської парфумерії та її представників варто згадати родинний бренд з довгою історією Tiziana Terenzi. Засновником був Джульєльмо Теренці у 1968 році, коли він відкрив зовсім невеличку майстерню, де виготовлялися свічки. Там Джульєльмо вже тоді почав змішувати різні рослинні екстракти. Паралельно з роботою над свічками, він проводив достатньо багато часу зі своїм онуком Паоло та розвивав його нюх, навчаючи розрізняти запахи природи.

Сьогодні справа Джульєльмо переросла в великий бренд з величезною популярністю по всьому світу, а над ним продовжують працювати Паоло та його сестра Тіціана, на честь якої і названий бренд.

               Шлях до розкішної парфумерії

Беручи до уваги проведене дитинство поруч зі своїм талановитим дідусем, доля Паоло була відома зразу. Тим не менш, головний ніс і творець кожного парфуму Tiziana Terenzi встиг спробувати себе в ролі музиканта та навіть був студентом факультету філософії.

Повернувшись все ж до мистецтва створення ароматів, Паоло Теренці довгий час працював з іншими відомими парфумерними брендами. У цьому списку присутні модні будинки Versace, Dior, Salvatore Ferragamo та навіть Brioni. Співпрацюючи з цими компаніями, талановитий парфумер все ж створював аромати класу люкс, а вони, на думку Паоло, не мають такої безмежної глибини, як в нішевій парфумерії.

Перший парфум під власним брендом Теренці створив у 2012 році. Саме тоді, об’єднавшись зі сестрою, він пішов своєю власною дорогою. Так, духи створює Паоло, а Тіціана Теренці взяла на себе просування марки та дизайн.

Основною особливістю ароматів можна вважати виключно натуральні екстракти та ефірні масла. Завдяки цьому композиції італійського бренду мають високу стійкість та насиченість.

З’явлення ароматів — це результат бажання увіковічити спогади та емоції. Образи краси, істинна гармонія та коштовні моменти передаються за допомогою парфумерних нот. Почувши аромат одного разу, його переливи залишаться в пам’яті назавжди. Творіння Теренці — це не просто ароматні поєднання, це справжні історії.

Перші парфумерні творіння марки вироблялися за записами в старих блокнотах, належать родині. Тим часом, головний ніс компанії залишив за собою право не дотримуватися традицій та правил парфумерії в глобальному плані. Він дозволив собі спробувати щось нове, довіряти своєму відчуттю та експериментувати з різними поєднаннями. За думкою багатьох експертів, Паоло вдалося розкрити в своїх ароматах саму сутність парфумерії, різні грані життя, його красу та недоліки.

Кожний аромат Terenzi надихнутий якимось подорожжю. З кожної своєї поїздки Паоло привозив зовсім не магніт чи відкритку, а ідею нової композиції. Усі свої ольфакторні спогади через роки він і втілив у колекцію духів Тіціана Теренці, розкішних та захоплюючих.

               ТОП-3 ароматів італійського нішевого бренду

Звичайно, серед усіх ароматів Terenzi не так просто обрати найкращі чи найвдалиші, оскільки вони всі особливі та неповторні. Однак знайомство з цим брендом радимо почати з одного з ароматів, описаних нижче.

Tiziana Terenzi Andromeda — Група: східні, квіткові.

 • Верхні ноти: бергамот, трава, водяний жасмин і іланг-іланг.
 • Ноти “серця”: лілія, дамаська троянда, лист фіалки, квітка груші, персик, білий геліотроп.
 • Базові ноти: ваніль, кокос, амбра, тонка боби, чорне дерево, цукор.
 • Рік випуску: 2015.

Паоло Теренці створив незвичайну колекцію ароматів Luna Collection, і саме в неї входить композиція Andromeda. Вона була присвячена Дню Народження Тіціани. Як натяк на привабливість і космічну магію аромату, він отримав назву на честь сузір’я.

Зграбні та красиві духи від Теренці підходять як для чоловіків, так і для жінок. Вишуканий, непохожий на жодний інший, парфум якісно виділяється не лише серед інших ароматів бренду, а й серед парфумерії інших торгових марок.

 • Початкові акорди відразу направляють нас на зустріч з прекрасним.
 • Брильянтова нота бергамоту переплітається з екзотичним іланг-ілангом і ароматним водяним жасмином.
 • Нестандартний акорд квітки груші, коштовна дамаська троянда і ніжна лілія підкреслюють м’якість і благородство парфуму.
 • Манячий і бархатистий шлейф, складений зі солодкого кокосу та ванільно-амбрових переливів, дарує відчуття тепла.

Tiziana Terenzi Kirke -Група: шипрові, фруктові.

 • Верхні ноти: персик, маракуя, малина, лист чорної смородини, груша і пісок.
 • Ноти “серця”: ландиш.
 • Базові ноти: геліотроп, ваніль, пачулі, сандал, мускус.
 • Рік випуску: 2015.

Популярність парфумів Terenzi частково полягає в їхньому натхненному та вишуканому характері. Аромат Kirke створює навколо свого володаря будь-якої статі ауру чарівності, наповнює чуттєвістю. Жінка з цим парфумом може почувати себе справжньою королевою. Вона володіє всім, включно з серцями чоловіків. З свого боку представник чоловічої статі, який носить цю композицію, може відчути свою силу та владу над цим світом.

 • Соковитий букет розпочинає своє звучання розмаєм фруктових акордів з маракуєю, персиком, грушею, малиною. Вони змішуються з неординарною нотою піску та свіжістю листя чорної смородини.
 • Вражаюче “серце” аромату повне ніжності, м’якості та благоухання ландиша.
 • Зігріваючий шлейф підкреслює силу парфуму завдяки нотам сандалу, мускусу, геліотропу і ванілі.

Tiziana Terenzi Cassiopea — Група: шипрові, квіткові.

 • Верхні ноти: лимон, маракуя, папоротник, лист чорної смородини.
 • Ноти “серця”: ландиш, гвоздика, чайна троянда.
 • Базові ноти: тонка боби, сандал, мускус.
 • Рік випуску: 2015.

Ще одні духи Tiziana Terenzi з колекції Luna, якими порадував шанувальників свого бренду незвичайний та талановитий Паоло. Безкінечно манливий і захоплюючий кожним своїм переливом, аромат став одним з чотирьох у колекції і теж отримав назву на честь одного з сузір’їв.

 • Магічна, гіпнотична композиція з’єднує свого володаря з його внутрішніми відчуттями та емоціями. Вона схожа на вогонь, спалахує та закликає до найсокровеннішого.

Цікаві акорди Cassiopea поєднують дві різні грані — солодкість маракуї та гіркоту лимона.

 • Папороть та лист чорної смородини надають легкості та свіжості, які посилюються деревними та пряними відтінками базових нот.
 • Від чистоти ландиша, м’якості чайної троянди та ноти гвоздики віє вишуканістю та витонченістю.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *