Сьогодні тональний крем тісно ввійшов в повсякденне життя більшості представниць жіночої статі. Але спочатку це засіб застосовувався лише для працівників мистецтва, а саме, кіноакторів та акторів театру. Тональний крем був винаходом Max Factor, щоб ідеально маскувати всі недоліки шкіри протягом зйомочного дня. Побачивши чудовий ефект від тонального крему, жінки всього світу оцінили його і зробили свій вибір на його користь.

Бренди косметики, які відомі у сучасному світі, пропонують вже не просто тонуючі основи різних відтінків, а справжні мультифункціональні продукти. Вони дозволяють не лише зробити ідеальний макіяж обличчя, але й забезпечити додатковий догляд за шкірою.

Знати, як правильно вибрати тональний крем, повинна кожна жінка. Це на 90% успіху її макіяжу і можливість дійсно підкреслити свою красу, а не привернути ще більше уваги до природних недоліків.

          Правило №1: Починаємо з особливостей шкіри обличчя

Найбільшу роль у виборі тонального крему відіграє тип Вашої шкіри. Неможливо використовувати тональний крем, що містить велику кількість зволожуючих компонентів для вже достатньо зволоженої шкіри, або навпаки.

  • Якщо у Вас жирна або комбінована шкіра, то Вам підійде крем з вмістом цинку, сірки і вітамінів групи А, В, С, який позбавляє від надмірного блиску протягом дня і допомагає знизити виділення сальних залоз. Також для такої шкіри потрібен тональний крем з легкою структурою, щоб він рівно і гладко лягав на поверхню шкіри і не обтяжував її.
  • Разом з тим, суха шкіра перш за все потребує зволоження, тому тональна основа повинна містити гіалуронову кислоту, екстракт алое вера або комплекс інших інгредієнтів, що здатні забезпечити її зволоження протягом всього дня. Для сухої шкіри також чудово підходить ВВ-крем з легким тонуючим ефектом.
  • А от якщо у Вас нормальна шкіра, то Ви можете вільно вибрати будь-який тоновий засіб.

         Правило №2: Визначаємо проблеми, які має вирішити тональна основа

Не варто полювати на кольористі й привабливі рекламні оголошення про найкращий тональний крем, утворювати свою думку, опираючись на рейтинги в Інтернеті. Часом інформація в рекламі не зовсім точна і достовірна, а в повній мірі той або інший тональний продукт може Вам не підійти.

         Правило №3: Склад важливіший за все!

Як не можна купувати нижню білизну не підходящу за розміром, так і не можна придбавати й регулярно використовувати тональний засіб, про склад якого Ви нічого не знаєте. Добрий продукт не містить шкідливих речовин, в ньому обов’язково повинні бути мінеральні речовини, рослинні олії і екстракти.

          Який ще важливий пункт в регулярному використанні тональної основи кожен день?

Конечно ж, крім того, що знати як потрібно вибирати тональний засіб, потрібно ще і розуміти, як наносити тональний крем на обличчя.

  • По-перше, уже давно всі провідні візажисти світу скрізь кажуть про те, що не можна наносити цей продукт руками! На наших руках збирається дуже багато мікробів, які негативно впливають на стан і здоров’я нашої шкіри. Тому використовуйте спеціальні топ-інструменти — кисті або спонжі.
  • По-друге, не забувайте регулярно мити кисть або спонж. Щоб видалити з них зайву тональку, яка накопичується, і змити ороговілі частинки шкіри, що залишаються на пристосуванні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *