Понад 60 років на ринку існує парфумерна лінія модного будинку Christian Dior. Протягом всіх цих років тисячі модників і модниць по всьому світу насолоджуються ароматами. І все це завдяки тому, що бренд Dior зміг створити ідеальні парфумерні композиції для жінок.

Перший аромат від модного будинку був представлений громадськості в 1947 році. Він був частиною колекції, яка фактично революціонізувала не лише в Парижі, але й у світовій модній індустрії. Цим ароматом стали жіночі духи Miss Dior.

Головною метою їх було відтворити навколо дами ауру жіночості, підкреслити її привабливість. М’яка і сп’яніюча одночасно композиція швидко стала легендарною і вже багато років вважається класикою французької парфумерії. Пізніше були випущені кілька варіацій цього аромату, вони також отримали приголомшливий успіх. Але ще ні в одному сезоні традиційний парфум Christian Dior Miss Dior не вийшов з моди.

Сам Крістіан Діор говорив, що саме в цьому ароматі матеріалізувалися всі його фантазії. Дуже елегантний і з нотками гламуру, Miss Dior розкриває ту сексуальність жінки, яка приховується за урочистістю. Ноти шавлії, бергамота і альдегіди надають композиції різкого характеру. Жасмин, троянда, гарденія і нарцис миттєво пом’якшують піраміду. Тому вона і вийшла такою граціозною й бажаною.

                 Аромати Christian Dior- найпопулярніші жіночі композиції

          Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet

Рік випуску — 2011.

Відносно новий аромат від Dior схожий на перше кохання — ніжний і романтичний. В ньому знаходиться атмосфера перших обіймів і поцілунків, першого танцю. Невинна й захоплива композиція залишається в пам’яті після перших почутих нот.

 • Верхні ноти композиції Miss Dior Cherie Blooming Bouquet розливаються есенцією соковитого мандарина.
 • В серцевій ноті присутні лише м’які акорди півонії.
 • А от шлейф роздається спокусливим білим мускусом. Така, здавалося б, проста піраміда, повна гармонії й досконалості. Вона ідеально підкреслює жіночність і таємничість своєї власниці.
 • Чуттєвий фінал аромату відображає ту сторону, яка з давніх часів приваблює чоловічу стать у жінок.

          Christian Dior Addict

Рік випуску — 2002.

Строгий флакон синього кольору, в який обличчя композиція, свідчить про її благородство й глибину. За задумом бренда Dior парфум для жінок під назвою Addict повинен будивати чуттєвість жінки й дарувати нові, яскраві емоції. Він уособлює свободу, відкритість і динамічний ритм життя сучасної дами. Його героїня звикла стирати всі межі й створювати власні правила. Творцем парфуму став відомий «ніс» Тьєррі Вассер.

 • Початок знайомства з нами аромат нотами листя мандарина й ожини.
 • Рішучі, але м’які акорди вступають на зміну цветочним сплетінням троянди, жасміну, флердоранжа й квітки кактуса.
 • Шикарний і вишуканий шлейф аромату звучить нотами сандалу, бобів тонка і ванілі.

          Christian Dior Poison Girl

Рік випуску — 2016.

Французький бренд, спрямований на жінок усього світу, просто не міг обійтися без барвистої східної композиції у своїй колекції. Таким став аромат Poison Girl. Багато знавців називають композицію Новим поглядом на класику парфумерії. Звернувшись цього разу до Франсуа Демаши, бренду вдалося створити заводну, сміливу і магічну композицію. Вона, подібно до отрути, «вбиває» з перших хвилин знайомства.

 • Початкові грані, які показує нам Poison Girl, — це ноти гіркого апельсина й лимона. Вони звучать яскраво й прямолінійно.
 • Потім право на першість перенимають ноти серця з дамаської і грасової троянд в поєднанні з апельсиновим цвітом.
 • Фінальні акорди піраміди дарують нам справжню гурманську насолоду. Тут чути толуанський бальзам, ваніль, сандал, боби тонка, геліотроп і кашмеран.

          Christian Dior J’adore

Рік випуску — 1999.

Починаючи розповідь про найвдалиміші композиції для жінок модного будинку Dior, не можна обійти стороною аромат J’adore. Адже він об’єднав в собі найвишуканіші і чарівні ноти. Це і свіжий фруктовий коктейль, як нагадування про літні яскраві дні, і неймовірної краси букет квітів. Саме ці жіночі духи Dior не раз називали геніальним творінням модного будинку.

 • Ароматична піраміда спочатку зустрічає нас цитрусовими акордами бергамота й мандарина, які вміло доповнені солодкою кавуном, грушею і персиком.
 • Подальше знайомство з композицією відкриває нам її квітковий бік. Ми можемо чути ноти фіалки, туберози, орхідеї, фрезії, жасміну, лілії та троянди.
 • Післясмак аромату звучить проникливою ваніллю, теплими нотами сандала і кедра.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *