Аромат парфумів з квітковим та фруктовим спрямуванням

0

Чи траплялося Вам відвідувати магазини парфумерії та залишатися з більш неприємними враженнями, ніж позитивними? У всій цій різноманітності не лише брендів та флаконів, але й самостійних композицій, вибір стає настільки складним, що просто починає боліти голова. Ми збиваємось у власних уподобаннях або піддаємося впливу консультанта, і щоб уникнути цього, ми рекомендуємо Вам заздалегідь підготуватися та здійснювати покупку вже чітко знаючи, що бажає Ваша душа.

Звичайно, у парфумерії є категорії продуктів, які можна назвати відчасти універсальними та практичними виборами. Ці аромати підходять до всіх випадків у житті, завжди звучать елегантно та розкішно, і ніколи не виходять з моди. У парфумерії для жінок такими є, передусім, квіткові парфуми або фруктові з додатком інших сімейств. Проте вони також мають свої особливості та нюанси, про які ми пропонуємо поговорити далі.

    На що в першу чергу варто очікувати від квіткових та фруктових ароматів?

  • Аромати з переважаючими квітковими або фруктовими нотами, які доповнюються альдегідами, розкривають більш глибоке звучання перших та дозволяють відчувати парфуми максимально обволікуючими.
  • Штучні компоненти — альдегіди — допомагають створити розкішний симбіоз краси природних елементів та верховенства науки. Свіжі ноти в поєднанні з ніжними квітковими акордами або соковитими фруктовими надають композиціям більшої спокусливості та підкреслюють виразність нот.
  • Ті фруктові аромати для жінок, які у своїх пірамідах мають ще й зелені ноти, об’єднують благоухаючі бутони та силу землі, і представляють групу дещо декоративних, але яскравих парфумів.
  • Букети парфумів з деревними додатками зазвичай виразно звучать ще й гіркотою, елегантністю та благородством.
  • Фруктово- або квітково-акватичні аромати також мають свої відмінності. Наприклад, вони звучать максимально свіжо та легко, що дозволяє відчути атмосферу морського узбережжя або щойно минулої зливи.

Який момент став переломним для солодких парфумерних сімейств, що стали надзвичайно популярними серед жіночої половини людства?

Звичайно ж, квіткові та фруктові парфуми як одні з найвдачніших для жінок з’явилися дуже давно. Ще в часи царів та імперій дівчата з вищого суспільства віддавали перевагу наносити на своє тіло есенції з троянди, жасмину та інших розкішних квітів.

Пізніше одними з найвишуканіших та бажаних стали парфуми з ароматом троянди, що дозволяли жінкам відчувати себе істинними благородними дамами.

Однак своєрідний рубікон зростання популярності квіткових, фруктових або квітково-фруктових композицій відбувся після презентації французьким брендом Lancome аромату Tresor. Він став справжнім комерційним хітом, що призвело до появи все більшої кількості продуктів з квітковими нотами. Це були не лише парфуми, але й гелі для душу, і навіть лаки для волосся.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *