Бренд Carolina Herrera, американський символ елегантності, відзначився в далекому 1980 році, коли модний світ Нью-Йорка взяв до уваги дизайнера, раніше маловідомого.

Цей бренд, який пізніше став гігантом, радісно здивував публіку, а коли Жаклін Кеннеді з’явилася на публіці в одязі Carolina Herrera, вони стали популярні у всьому світі. З часом, розширюючи асортимент, бренд також звернувся до створення парфумерної продукції. У 1988 році був представлений перший аромат, і з тих пір над створенням композицій працюють найкращі парфумери: Альберто Морільяс, Енн Готліб і Розендо Матеу.

До 2016 року культовими ароматами бренду вважалася лінійка «212», але потім модний дім представив аромат Good Girl Carolina Herrera.

            Яскравий і чуттєвий аромат для молодих дівчат

Захопивши всіх по-справжньому унікальним флаконом, бренд встановив новий тренд у парфумерному світі. В ньому розкривається зовнішня та внутрішня елегантність жіночої природи. Темно-синє скло та золоті елементи утворили туфельку на шпильці.

Автори стверджують, що хороші дівчата майже ніколи не пишуть історію. Тому жінці варто з гордістю приймати обидві свої сторони: благочестиву леді та сміливу розбійницю. Тому аромат має неймовірну силу, наділяє дівчат сміливістю та владою.

Обличчям рекламної кампанії парфуму стала топ-модель Карлі Клосс. Її образ був розкішним і достатньо сексуальним, але гармонію внутрішньої теплоти не змогло зіпсувати навіть відверте вирізання сукні.

Духи у вигляді туфельки з одного боку м’які і ніжні. Її представляють ноти туберози та арабського жасміну. Але з іншого боку, ноти спокусливі та млинні: тут грають акорди бобів тонка і какао. Композицію аромату також доповнюють ноти бергамоту та лимона, кориці та ванілі, амбри та пачулі. Ноти серця ще грають квітковими переливами болгарської троянди і ірису. В шлейфі присутні праліне, мускус, білий кедр і ваніль.

                Підтримка історії аромату Good Girl від Carolina Herrera

Потужний успіх аромату спонукав бренд створити нові версії, доповнити композицію і подарувати дівчатам нові враження. Вони стали як продовженням саги, так і зовсім іншим її поворотом.

             Carolina Herrera Good Girl Glitter Collection

Зачаровуюча впевненість власниці цього аромату може підкорити кого завгодно. Її безмежне обаяння, що змінюється вогниками в очах, очаровує та ошелешує. Аромат був випущений через рік після першої варіації.

  • Його композиція в верхніх нотах розкривається мигдалем та кавою.
  • У серці з’являються ноти жасміну, туберози і ірису.
  • Шлейф будується з акордів какао, бобів тонка, сандалу та ванілі.
  • Carolina Herrera і туфелька тепер символ нової, блискучої жінки.

             Carolina Herrera Good Girl Legere

Ще через рік з’явилася інша версія парфуму. Цього разу флакон вийшов зі світлим градієнтом. Він яскраво демонструє позицію бренда щодо парфуму та жіночої природи. Рокова красуня ще більше відкриває свою «світлу» сторону. Цього разу аромат став ще більш уточненим. Хоча, звичайно, парфумер Луїза Тернер не забула про початкову ідею.

  • З перших нот жіночі духи Legere б’ють ключем енергії від цитрусових нот: мандарину, бергамоту та лимона в поєднанні з іланг-ілангом.
  • У сердечних нотах бушують квіти: болгарська троянда, тубероза, апельсиновий цвіт та жасмин.
  • У фіналі композиції звучать боби тонка, праліне, згущене молоко, кедр, сандал, мускус і амбра.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *