Нарощування волосся відкриває безмежні можливості для тонкого та короткого волосся

0

Хочете миттєво змінити свій вигляд? Вам би хотілося мати пишну зачіску, але Вам не вистачає терпіння чекати, поки волосся виросте? Спробуйте нарощування волосся!

Немає нічого схожого на нарощування волосся для створення зачіски Вашої мрії, незалежно від того, чи є Ваше природне волосся тонким, коротким або не здатним утримати стиль незалежно від продуктів, які Ви використовуєте на ньому. Нарощування дає можливість отримати образ, який достойний великих Голівудських зірок, не потребуючи особистого стиліста кожен день.

  Якісне нарощування

Для стилю, який справді виглядає добре і природньо, Ваше нарощування волосся повинно бути якісним. Це може коштувати трохи більше, але завжди вибирайте натуральне волосся; його можна стригти і фарбувати, завивати за допомогою завивального прасу і рівняти з допомогою праски для випрямлення. Також Вам захочеться, щоб Ваше нарощування гармонізувало із Вашим відтінком та текстурою волосся. Звертайте увагу на коментарі, які Ви отримуєте – якщо ніхто не помічає, що Ви використовуєте нарощування волосся, Ваше завдання виконано!

  Коригування стрижки

Щоб уникнути відмінностей між Вашим власним волоссям і нарощеним, Ваше волосся має часто розріджуватися, щоб нарошування гармонійно вписувалися. Нарощування волосся повинно лягати плоско на шкіру голови, і Ви не повинні бачити, де воно приєднуються до Вашого власного волосся. Саме тому зазвичай необхідно регулярно коригувати Вашу стрижку. Оскільки ці стрижки мають гармонізувати з природними ростовими патернами Вашого волосся, важливо, щоб роботу виконував професійний перукар.

  Довжина, об’єм та задоволення

Окрім того, що додається додаткова  довжина, нарощування волосся дає додатковий об’єм. Його можна використовувати для створення асиметричної зачіски або для додавання чубчика, в той час як фарбоване нарощування додає дотик кумедності. Воно також можє заповнити зачіску нареченої для більш гламурного ефекту, чи то вона носить кокошник, чи залишає волосся розпущеним. А якщо Ваше волосся схильне до тонкої і пухнастої структури, Ваше нарощування дає Вам об’єм, такого якого Ви ніколи не мали.

  Техніки кріплення

   Подвійний вузол:

  • Перше нарощування волосся, яке з’явилося на ринку, було важким та кріпилося до волосся подвійним вузлом. Після цього з’явився метод склеювання, але використання нагрівальних елементів пошкоджувало природне волосся. Сьогодні нарощування надзвичайно комфортне та має природний вигляд. Доброякісне стійке нарощування можна знайти в більшості перукарень. Їх кріплення може зайняти від 30 до 60 хвилин, і навіть в такому випадку вартість цієї послуги залишається розумною.

   Гаряче злиття:

  • Найпопулярніший метод кріплення нарощувань сьогодні – це за допомогою злиття. Гаряче злиття (клейове з’єднання) використовує гарячий клей для прикріплення частин нарощувань до природного волосся. Холодне злиття, більш делікатна процедура, використовує кератиновий полімер для прикріплення нарощувань до кореня. Також використовуються інші техніки, включаючи плетіння. Ще один, більш тимчасовий варіант – використання пристроїв для кріплення нарощувань за допомогою зажимів; їх можна легко та швидко прикріпити, щоб додати ефект “вау” до зачіски, і вони віддаляються перед сном.

  Нарощування волосся для всіх

Нарощування волосся вже не є особистою перевагою багатих і знаменитих. Необхідність для будь-якої модниці, вони доступні для всіх жінок, навіть для чоловіків. Дізнайтеся більше про можливості у Вашій перукарні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *